پل‌ تندرستی بزرگراه همت تیرماه افتتاح می‌شود

به گزارش «سردبیر پرس»؛ سید مهدی صالحی در گفتگویی درخصوص آخرین وضعیت احداث پل‌های تندرستی در این منطقه اظهار کرد: یکی از پل‌های تندرستی که روی بزرگراه شهید همت واقع شده، در حال ساخت است که طبق برنامه ریزی تا نیمه تیر ماه نصب و آماده بهره‌برداری خواهد شد. همچنین درخصوص پل تندرستی که بین […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ سید مهدی صالحی در گفتگویی درخصوص آخرین وضعیت احداث پل‌های تندرستی در این منطقه اظهار کرد: یکی از پل‌های تندرستی که روی بزرگراه شهید همت واقع شده، در حال ساخت است که طبق برنامه ریزی تا نیمه تیر ماه نصب و آماده بهره‌برداری خواهد شد. همچنین درخصوص پل تندرستی که بین برج‌میلاد و بوستان گفتگو است، سازمان عمرانی مناطق پل‌های جدید و سگمنتال (قطعات پیش‌ساخته پیش‌تنیده) را در آن نقطه جانمایی کرده و در حال اجرای آن است که تا پایان سال افتتاح خواهد شد.
وی درخصوص سایر پروژه‌های در حال اجرای این منطقه گفت: ساخت ابنیه درمانگاه منطقه، تا آخر سال تمام می‌شود. همچنین دو ساختمان اسکان کارگری داریم که برای ۴ ناحیه منطقه است و تا مهرماه تکمیل می‌شود. علاوه بر این دو مجموعه ورزشی سپهر در محله سپهر (دادمان – فرحزادی) و مجموعه شاهین در پارک شاهین در محله ستارخان و ۵ زمین چمن مصنوعی تا پایان سال تکمیل می‌شوند.
صالحی ادامه داد: برای ایجاد ۵ میدان میوه و تره‌بار زمین‌هایی را به سازمان میادین میوه و تره بار تحویل دادیم که تا پایان سال آماده استفاده شهروندان خواهند شد. همچنین زمینی به سازمان مدیریت بحران برای ساخت سوله بحران تحویل دادیم که توسط این سازمان در حال اجراست.
شهردار منطقه ۲ اضافه کرد: دسترسی‌های جنوب به جنوب و شمال به شمال چمران و همچنین دسترسی ستارخان به چمران شمال در حال اجرا است که دسترسی جنوب به جنوب تا پایان سال و شمال به شمال تا اوایل سال آینده تکمیل می‌شوند.
صالحی در خصوص آخرین وضعیت روددره فرحزاد نیز توضیح داد: اوایل تیرماه افتتاحیه فاز اول این پروژه را خواهیم داشت که از جمله اقدامات منطقه برای آن تملک و رفع معارضین با هزینه در حدود ۶۵ میلیارد تومان بود. البته هنوز تعدادی معارض برای پیشرفت کار در فاز‌های بعدی و تکمیل پروژه وجود دارد که تاکنون در خصوص سه مورد آن توافق کردیم و به زودی با تامین منابع، رفع معارضین انجام خواهد شد.
به گفته شهردار منطقه ۲؛ هفته آینده تقاطع غیرهمسطح دسترسی چمران جنوب به شمال به همت غرب افتتاح می‌شود.
انتهای پیام/منبع: شهر