تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره آموزشی طرح ولایت

به گزارش «سردبیر پرس»؛ مهلت ثبت‌نام در بیست‌و‌نهمین دوره طرح ولایت (آموزش مبانی اندیشه اسلامی) بسیج دانشجویی تمدید شد.  بر این اساس دانشجویان علاقمند به شرکت در این دوره و فعال در حوزه‌های فکری، اندیشه‌ای و کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌های سراسر کشور می‌توانند تا ۳۰ اردیبهشت‌ ماه با ثبت‌نام در تارنمای www.tvelayat.ir برای شرکت در […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ مهلت ثبت‌نام در بیست‌و‌نهمین دوره طرح ولایت (آموزش مبانی اندیشه اسلامی) بسیج دانشجویی تمدید شد.
 بر این اساس دانشجویان علاقمند به شرکت در این دوره و فعال در حوزه‌های فکری، اندیشه‌ای و کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌های سراسر کشور می‌توانند تا ۳۰ اردیبهشت‌ ماه با ثبت‌نام در تارنمای www.tvelayat.ir برای شرکت در این دوره اعلام آمادگی کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به این سامانه مراجعه کنند.
دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی(طرح ولایت) با هدف تحکیم بنیان‌های اندیشه‌ای دانشجویان مؤمن و انقلابی سراسر کشور هر ساله از سوی سازمان بسیج دانشجویی با همکاری مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) طراحی و اجرا می‌شود.
در این دوره سرفصل‌های ۶گانه شامل «معرفت‌شناسی»، «خداشناسی»، «انسان‌شناسی»، «فلسفه اخلاق»، «فلسفه حقوق» و «فلسفه سیاست» تدریس می‌شود، که هر یک از این سرفصل‌ها به وجهی از وجوه نظام اندیشه اسلامی می‌پردازد و در صدد است که با تبیین این گزاره‌ها دانشجویان را با نظام کلی تفکر اسلامی آگاه سازد.

انتهای پیام/
منبع: تسنیم