بازدید رئیس جمهور از سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور صبح امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ از سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران بازدید و از نزدیک با ناشران گفتگو کرد. محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و یاسر احمدوند معاون وزیر و رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در این بازدید رئیس‌ جمهوری را همراهی کردند. […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور صبح امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ از سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران بازدید و از نزدیک با ناشران گفتگو کرد.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و یاسر احمدوند معاون وزیر و رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در این بازدید رئیس‌ جمهوری را همراهی کردند.
گفتنی است؛ سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ اردیبهشت در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به‌صورت مجازی در حال برگزاری است و تا ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد.
ساعت کاری این دوره از نمایشگاه همانند سال‌های گذشته از ۱۰ تا ۲۰ است و در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه به مدت یک ساعت تمدید می‌شود.
 
انتهای پیام/
منبع: ایرنا