فردا؛ اتمام مهلت معرفی نمایندگان نامزدهای انتخاباتی

به گزارش «سردبیر پرس»؛ هادی طحان نظیف در گفتگوی تلویزیونی گفت: براساس ماده ۶۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی این امکان برای نامزد‌ها وجود دارد که نمایندگان خود را برای حضور در شعب أخذ رای معرفی کنند. سخنگوی شورای نگهبان افزود: بر این اساس علاوه بر مجریان و ناظران نمایندگان کاندیدا‌ها هم از ابتدای فرایند […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ هادی طحان نظیف در گفتگوی تلویزیونی گفت: براساس ماده ۶۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی این امکان برای نامزد‌ها وجود دارد که نمایندگان خود را برای حضور در شعب أخذ رای معرفی کنند.
سخنگوی شورای نگهبان افزود: بر این اساس علاوه بر مجریان و ناظران نمایندگان کاندیدا‌ها هم از ابتدای فرایند رای‌گیری تا انتهای فرایند یعنی تا شمارش آراء در شعب أخذ رای می‌توانند حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: این امکان از طریق سامانه داوطلب که نشانی آن در اختیار نامزد‌ها قرار داده شده فراهم شده و نامزد‌ها می‌توانند از طریق این سامانه نمایندگان خودشان را معرفی کنند، البته ثبت‌نام چند روزی است که آغاز شده و از طریق پیامک به داوطلبان هم اطلاع‌رسانی شده است.
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: ساعت ۱۴ فردا آخرین مهلت معرفی این نمایندگان است که نامزد‌ها می‌توانند از طریق مراجعه به این سامانه آن‌ها را معرفی کنند و این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.
 
انتهای پیام/
منبع: صداوسیما