تولید و مشارکت مردم؛ راه توسعه کشور

علیرضا شهبازی در گفتگو با «سردبیر پرس» اظهار داشت: اعتقاد دارم حتماً باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی از وجود مردم استفاده کنیم منتها یکی از شروط آن این است که مسئولان باید اعتماد و اطمینان مردم را جلب کنند؛ لذا معتقدم تنها راه نجات کشور؛ مهار تورم، رشد تولید و مشارکت مردم است.   وی […]

علیرضا شهبازی در گفتگو با «سردبیر پرس» اظهار داشت: اعتقاد دارم حتماً باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی از وجود مردم استفاده کنیم منتها یکی از شروط آن این است که مسئولان باید اعتماد و اطمینان مردم را جلب کنند؛ لذا معتقدم تنها راه نجات کشور؛ مهار تورم، رشد تولید و مشارکت مردم است.  
وی یادآور شد: برای برون‌رفت از همه مشکلات در همه عرصه‌ها نیازمند کمک همه قوا هستیم تا شاهد رشد تولید و در نهایت مهار تورم باشیم.  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در سوالی مبنی بر اینکه دستاورد‌های انقلاب اسلامی در برقراری عدالت اجتماعی و محرومیت‌زدایی چه بوده است، گفت: این شعار یکی از اهداف انقلاب بود و همه مردم، امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب به این موضوع واقف بودند. اما متاسفانه در این جهت نتوانستیم موفق عمل کنیم، باید کاری کنیم تا طبقات متوسط و پایین بتوانند از نعمت انقلاب و رهنمود‌های مقام معظم رهبری از شرایط اقتصادی کشور با توجه به تحریم‌ها و فشار‌هایی که به مردم می‌آید بتوانند از عدالت استفاده کنند.
وی ادامه داد: متاسفانه شاهد این هستیم که برخی افراد دنبال رانت هستند و توجهی به اقشار ضعیف ندارند؛ فاصله طبقاتی روز به روز در کشور بیشتر می‌شود، یکی از نمونه‌های آن مستاجران هستند که با توجه به گرانی‌های اخیر مجبور شدند به حاشیه شهر‌ها مهاجرت کنند.  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: آرزوی همه ما برقراری عدالت در جامعه است به طوری که همه قشر‌های جامعه بتوانند از دستاورد‌های انقلاب به طور یکسان بهره‌مند شوند.  
او افزود: یکی از موفقیت‌های ما در جهت رشد تولید؛ اقتصاد مقاومتی است که در این بخش نتوانستیم موفق باشیم. معتقدم بسیج می‌تواند در این جهت کمک کند منتها شرطش این است که سازمان‌ها، اداره‌ها و ارگان‌ها موانع تولید را برطرف کنند و پای کار بیایند.  
انتهای پیام//ح. ع