وضعیت پروژه‌های شهری منطقه ۳

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»، حمید جوانی در جلسه با رضا رحمانی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران و معاونینش، گزارشی از وضعیت پروژه‌های در دست اجرا و اتمام یافته معاونت‌های مختلف این منطقه طی سه سال گذشته ارائه و ابراز امیدواری کرد با افزایش سرانه ورزشی این منطقه و بهره‌برداری از سوله ورزشی صدر (فرهنگ […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»، حمید جوانی در جلسه با رضا رحمانی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران و معاونینش، گزارشی از وضعیت پروژه‌های در دست اجرا و اتمام یافته معاونت‌های مختلف این منطقه طی سه سال گذشته ارائه و ابراز امیدواری کرد با افزایش سرانه ورزشی این منطقه و بهره‌برداری از سوله ورزشی صدر (فرهنگ و ملل)، مجموعه ورزشی قاضی الصابر(ع)، زورخانه ده ونک و… شهروندان این محلات از خدمات این اماکن نهایت استفاده را داشته باشند.
شهردار منطقه ۳ در این گزارش، موضوعات مرتبط با مباحث شهرسازی، درآمدی و تکمیل پروژه‌های عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری را به‌عنوان اقدامات اولویت‌دار این منطقه برشمرد.
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران و معاونینش به همراه شهردار و مدیران ارشد منطقه ۳ از مجتمع تجاری رودبار، پروژه چهارراه جهان کودک، مسقف‌سازی ایستگاه تاکسی پایانه ونک، سوله بازیافت، سرای محله ده ونک، کتابخانه ده ونک، اسکان کارگری ناحیه یک، مرکز خرید شیخ بهایی، زورخانه ده ونک، امامزاده قاضی‌الصابر(ع)، پروژه بوستان چمران، پروژه کاوه-رزمجوبین، پایانه قلهک و… بازدید کردند.
در این بازدید رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران و هیات همراه، آستان مقدس امامزاده قاضی‌الصابر(ع) و مزار شهدای این امامزاده را زیارت کردند.
دیدار چهره به چهره با پرسنل شهرداری منطقه ۳ و شنیدن مشکلات و دغدغه‌های ایشان، برنامه پایانی بازدید یک روزه رئیس سازمان شهرداری تهران از این منطقه بود.
انتهای پیام/خ