ترس از مقابله در میدان؛ ماهیت آمریکا و رژیم صهیونیستی

به گزارش «سردبیر پرس»؛ زینب سلیمانی صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم چهلم شهیدان سرلشکر «محمدرضا زاهدی»، سردار «محمدهادی حاج‌رحیمی» و شهدای حادثه کنسولگری ایران در سوریه در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار داشت: شهادت فرماندهان ما پس از سال‌ها فداکاری و ایثار، حُسنِ ختامی بر کارنامه پر افتخار آن‌ها و زینتی بر فهرست بلند […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ زینب سلیمانی صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم چهلم شهیدان سرلشکر «محمدرضا زاهدی»، سردار «محمدهادی حاج‌رحیمی» و شهدای حادثه کنسولگری ایران در سوریه در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار داشت: شهادت فرماندهان ما پس از سال‌ها فداکاری و ایثار، حُسنِ ختامی بر کارنامه پر افتخار آن‌ها و زینتی بر فهرست بلند مجاهدت‌های آن‌ها شد.
ماهیت دولت تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی «بزدلی» و «ترس از مقابله در میدان» است
زینب سلیمانی ادامه داد: امروز آن‌ها در بهشت رضوان الهی ساکن و متنعم به نعمات خداوند متعال شده و از فضل و عنایتی که به آن‌ها عطا شده مسرور هستند، اما برای ما که شهیدانه زیستن آن‌ها را ار نزدیک دیده بودیم، داغ فراق آن‌ها سنگین است.
فرزند شهید سلیمانی افزود: شهیدان زاهدی و حاج‌رحیمی سال‌ها در کنار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان او حوادث و بحران‌های بزرگی را فرماندهی کردند؛ حامی مظلومان منطقه بودند و توانستند پشتیبان محکمی برای آن‌ها باشند، راز خشم دشمن صهیونیستی هم به همین دلیل است. 
وی تاکید کرد: فرزند نامشروع آمریکا بزدلانه همرزمان حاج قاسم سلیمانی را در یک مکان دیپلماتیک به شهادت رساند. بزدلی و ترس از مقابله در میدان، ماهیت دولت تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
سلیمانی اضافه کرد: این رژیم اگر بزدل نبود در هفت ماه گذشته بیش از ۳۰ هزار انسان بی‌دفاع و بی‌گناه را به شهادت نمی‌رساند. این رژیم اگر خونخوار و جنایتکار نبود به مدرسه و بیمارستان و کودکان حمله و هزاران انسان را آواره نمی‌کرد و مردم مظلوم غزه را در محاصره غذایی و دارویی قرار نمی‌داد و روی فاشیست و نازیستم را سفید نمی‌کرد.
وی گفت:، اما ابعاد این حادثه تلخ و دردناک برای مردم عبور ایران از جنس دیگری بود. عموم ملت ایران با هر نگاه و سلیقه‌ای این حادثه دردناک را محکوم کردند و متاثر از آن شدند. این به جوش آمدن خون مردم نیز دو دلیل عمده داشت که اولین آن قاتل و عامل این حادثه دلخراش بود. مردم ایران رژیم سفاک و جنایتکار صهیونیستی را جز با جنایت و شرارت نمی‌شناسند.
سلیمانی افزود: درست است که امروز برای هر انسان آزاده‌ای ماهیت پلید آن‌ها آشکار شده است و دانشجویان در آمریکا و فرانسه این رژیم را خونخوار و نسل‌کش می‌دانند، اما مردم ایران ۴۰ سال پیش فریاد زدند که این رژیم یک غده سرطانی است و باید ریشه‌کن شود. برای چنین ملت رشید و بالغی این حادثه گران آمد و موجی از خشم و نفرت را بر انگیخت. 
دختر شهید سلیمانی تصریح کرد: دلیل دوم کیفیت شهادت فرماندهان ما بود. این شهادت در ساختمان کنسولگری ایران اتفاق افتاد؛ ساختمانی که طبق قوانین بین‌المللی مصون از تعرض است. اگر چه امروز در دنیا هیچ کس از رژیم کودک‌کش صهیونیستی انتظار اخلاق و رعایت مقررات بین‌المللی را ندارد، اما حمله موشکی به ساختمان دیپلماتیک آن نخ باریک را پاره کرد و افکار عمومی را به اتحاد رساند.
سلیمانی افزود: از این رو زن و مرد و پیر و جوان همه بی‌صبرانه منتظر بودند که انتقام را با چشمان خود ببینند و الحمدلله با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیرو‌های مسلح غیور کشور، وعده صادق انجام شد و این رژیم پاسخی تاریخی دریافت کرد؛ اگرچه انتقام ما از این رژیم و حامیان جنایتکارش جز با خروج خفت‌بار آن‌ها از منطقه محقق نخواهد شد، اما فقط با نابودی رژیم صهیونیستی است که می‌توان انتقام آن کودکان هراسان و ترس آن زنان بی‌پناه را گرفت.
وی گفت: فقط با نابودی رژیم صهیونیستی است که می‌توان انتقام خون شهیدان زاهدی، موسوی و سید رضی و همرزمان آن‌ها را گرفت و به فضل خداوند متعال این روز دیر نخواهد بود.
انتهای پیام/
منبع: دفاع پرس