آئین تشییع شهید گمنام در نیروی زمینی ارتش

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آئین تشییع شهید گمنام امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ‌امیر یوسف قربانی معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش روز دوشنبه در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام که در محل مدیریت حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نزاجا برگزار شد، […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آئین تشییع شهید گمنام امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ‌امیر یوسف قربانی معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش روز دوشنبه در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام که در محل مدیریت حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نزاجا برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز روز عزیزی است که در محضر خانواده‌های معظم شهدا و تمامی مدعوین در مراسم گرانقدر این شهید گمنام حضور پیدا کرده‌ایم. وی با بیان اینکه صراط مستقیم ما امروز در غیاب ائمه معصومین، رهبر معظم انقلاب اسلامی است، گفت: موضوع شهادت و ارزش‌هایش را خداوند متعال در قرآن کریم بیان کرده‌اند لذا باید بگویم که عمر ما هم می‌گذرد، اما معامله‌ای که شهید با خداوند انجام می‌دهد بسیار متفاوت است، زیرا شهدا با علم و آگاهی مسیر خود را انتخاب کرده‌اند.
 
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش افزود: در زمان دفاع مقدس انقلاب اسلامی نوپا بود لذا با وجود همه فتنه‌های دشمنان، اما جوانان خوشنام این سرزمین در برابر آن‌ها‌ ایستادگی و تمامی فتنه‌ها را نابود کردند.
 
قربانی ادامه داد: در زمان دفاع مقدس جوانان کشور ما هشت سال با تمام دنیا جنگیدند، اما امروز به برکت خون همین شهدای انقلاب اسلامی یک جنبش بزرگ در دنیا ایجاد شده است.
 
وی ادامه داد: تمام استکبار جهانی و رژیم جنایتکار صهیونیستی امروز منتظر لغزش جمهوری اسلامی هستند، اما با یک سخن حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی تمامی توطئه‌های آن‌ها نقش بر آب می‌شود.
 
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: امروز اقتدار جمهوری اسلامی در دنیا پیچیده شده و نقش انقلاب در دکترین جهانی مکرر دیده می‌شود.
 
قربانی بیان کرد: امروز محور‌های مقاومت که بلای خانمان‌سوزی بر سر رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی آورده‌اند، همگی به برکت خون همین شهدا است.
 
وی تأکید کرد: طوفان الاقصی یک انقلاب فکری و نخبگی در بین جوانان مقاومت بود که توانست بر گنبد آهنین نفوذ کند و تمامی پشتیبانان رژیم صهیونیستی را به نابودی بکشاند.
 
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش گفت: خیزشی که امروز در دنیا بر علیه رژیم صهیونیستی به وجود آمده همگی به برکت خون شهدا بوده است.
 
قربانی افزود: عملیات وعده صادق که معادلات جهانی را برهم ریخت همگی نشان‌دهنده توانمندی و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی است.
 
وی گفت: امروز جمهوری اسلامی بر خلاف جوامع جهانی که چشمان خود را بر جنایت‌های رژیم صهیونیستی بسته است در کنار ملت مقاوم غزه و محور مقاومت‌ ایستاده است.
 
 
انتهای پیام/
منبع: ایرنا