نقش ساواک را در فسیل داشتم

رضا بای بازیگر سینما و تلویزیون درباره فیلم سینمایی فسیل گفت: آخرین کاری که روی پرده سینما بود و مردم خیلی استقبال کردن و کار خیلی شادی بود فیلم سینمایی فسیل بود. وی ادامه داد: فیلم فسیل به کارگردانی کریم امینی بود که محتوای طنزی داشت و آقایان بهرام افشاری، ایمان صفا و هادی کاظمی […]

رضا بای بازیگر سینما و تلویزیون درباره فیلم سینمایی فسیل گفت: آخرین کاری که روی پرده سینما بود و مردم خیلی استقبال کردن و کار خیلی شادی بود فیلم سینمایی فسیل بود.
وی ادامه داد: فیلم فسیل به کارگردانی کریم امینی بود که محتوای طنزی داشت و آقایان بهرام افشاری، ایمان صفا و هادی کاظمی در آن هنرنمایی کرده بودند که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.
بای افزود: بنده در این فیلم نقش ساواک را داشتم و جای شکرش باقیست که مردم هنوز که هنوزه از فیلم فسیل یاد می‌کنند.
وی ادامه داد: یکی دیگر از کار‌هایی که مال سینمای خانگی هست و مورد استقبال مردم قرار گرفت «زخم کاری بازگشت» بود که بنده انجا نقش دستیار آقای کامبیز دیربازشتم که مورد استقبال بینندگان قرار گرفت.
بازیگر سینما و تلویزیون عنوان کرد: سریال اوکازیون سریالی است که در نماوا پخش می‌شود نیز فیلمی دهه شصتی با محتوای طنز است که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.
وی درباره سریال پوست شیر اظهار داشت: در این سریال نیز بنده کاراکتر درختی را داشتم که متاسفانه سکانس‌های ما را هم به دلایل خاصی در ان فیلم درآوردند و به بخش اسپیناف رفت، گروه کارگردانی تصمیمشان بر این شد که ان کاراکتر حذف شود، حتی سر ان فیلم آسیب هم دیدیم و این خستگی بر تنمان ماند که این کار پخش نشد.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ