برگزاری نخستین کنگره ملی ایران‌شناسی

به گزارش «سردبیر پرس»؛ نخستین کنگره ملی ایران‌شناسی ایران پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت توسط انجمن ایران‌شناسی در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود. ارزیابی مکاتب ایران‌شناسی، زبان‌ها و گویش‌های ایرانی، متون ادب فارسی، جغرافیا و تاریخ ایران، فرهنگ و هویت ایرانی، مطالعات اجتماعی، محیط زیست، باستان‌شناسی، هنر و معماری و ادبیات تطبیقی، محور‌های این کنگره خواهد […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ نخستین کنگره ملی ایران‌شناسی ایران پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت توسط انجمن ایران‌شناسی در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

ارزیابی مکاتب ایران‌شناسی، زبان‌ها و گویش‌های ایرانی، متون ادب فارسی، جغرافیا و تاریخ ایران، فرهنگ و هویت ایرانی، مطالعات اجتماعی، محیط زیست، باستان‌شناسی، هنر و معماری و ادبیات تطبیقی، محور‌های این کنگره خواهد بود.
بیش از ۸۰ مقاله علمی و پژوهشی در این کنگره پذیرفته شده است. مقالات پذیرفته‌شده در این همایش، در موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) و در مرجع دانش سیویلیکا نمایه خواهد شد.
این‌کنگره با حضور محمود جعفری دهقی به‌عنوان دبیر علمی و محمدعلی عزت زاده به‌عنوان دبیر اجرایی از ساعت ۹ تا ۱۹ توسط انجمن ایران‌شناسی برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/
منبع: مهر