اجرای طرح کوچه به کوچه در معابر منطقه ۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، داود پیامی سرپرست شهردار ناحیه ۷، گفت: طبق بازدید‌های میدانی و بررسی‌های به عمل آمده و برای دستیابی به وضعیت مطلوبتر محلات، طرح کوچه به کوچه در محدوده این ناحیه در حال اجراست. سرپرست شهردار ناحیه ۷ منطقه ۵ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، داود پیامی سرپرست شهردار ناحیه ۷، گفت: طبق بازدید‌های میدانی و بررسی‌های به عمل آمده و برای دستیابی به وضعیت مطلوبتر محلات، طرح کوچه به کوچه در محدوده این ناحیه در حال اجراست.
سرپرست شهردار ناحیه ۷ منطقه ۵ بیان کرد: از مورخ دوشنبه دهم اردیبهشت ماه، کارگران و تجهیزات خدمات شهری به صورت روزانه در معابر از پیش تعیین‌شده مشغول به کار می‌باشند.
وی هدف از اجرای این طرح که کلیه امورات خدمات شهری از جمله کانیو‌تراشی، حذف زوائد فیزیکی، تعمیر و رنگ آمیزی مخازن و زیر مخازن، رفت و روب و پاکسازی معابر، شست و شوی المان‌های شهری و ترافیکی معابر، لایروبی و رسوب ‌زدایی انهار، برچسب کنی و پاکسازی زمین‌های بایر، کندوکوب، علف تراشی، جمع‌آوری عوامل غیر مجاز بازیافت، ساماندهی اصناف، رفع سدمعبر و … را در بر می‌گیرد، کاهش پیام‌های ۱۳۷، بالا بردن رضایت مندی شهروندان و نگاه ریزبینانه‌تر به مشکلات محله‌ها به صورت کوچه به کوچه دانست.
سرپرست شهرداری ناحیه ۷ منطقه ۵ در ادامه افزود: طی رصد و بازدید کارشناسان شهرسازی نیز برای املاکی که در راستای نگهداشت شهر موارد ایمنی را رعایت نکردند، اخطار صادر می‌گردد.
پیامی در خاتمه گفت: نتیجه اجرای طرح را پاکسازی مطلوب و همه جانبه معابر حتی تا درب منازلی که در کوچه‌های بن بست و فرعی‌ها قرار دارند، خدمت‌رسانی واقعی و افزایش جلب رضایتمندی شهروندان، افزایش سطح کیفی محلات و در پی آن افزایش سلامت شهر و شهروندان دانست.
انتهای پیام /