تاییدیه لایحه عفاف و حجاب در انتظار تصمیم شورای نگهبان

محمدتقی نقدعلی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» اظهارداشت: چیزی به نام ولنگاری در نظام جمهوری اسلامی ایران نداریم؛ همه باید تابع قانون باشیم.   وی یادآور شد: یکی از مباحث مهم نمایندگان مردم در خانه ملت تقویت امنیت اجتماعی است؛ پس کوتاهی در این زمینه نوعی خیانت است.   نماینده مردم خمین در مجلس […]

محمدتقی نقدعلی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» اظهارداشت: چیزی به نام ولنگاری در نظام جمهوری اسلامی ایران نداریم؛ همه باید تابع قانون باشیم.  
وی یادآور شد: یکی از مباحث مهم نمایندگان مردم در خانه ملت تقویت امنیت اجتماعی است؛ پس کوتاهی در این زمینه نوعی خیانت است.  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: دشمنان درصدد این هستند که دین ما را بگیرند و به جای آن فرهنگ غلط را جایگزین کنند.  
او یادآور شد: لایحه حجاب در شورای نگهبان مراحل نهایی خود را می‌گذراند و تقویت خواهد شد.  
نقدعلی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه در لایحه‌ای که به شورای نگهبان ارسال شده است، اعمال جریمه هم برای بدحجاب‌ها و بی‌حجاب‌ها در نظر گرفته شده است، افزود: در این طرح، ساز و کار‌های فرهنگی مناسبی در نظر گرفته شده است.  
وی ادامه داد: برای افراد شل‌حجاب و بی‌حجابی که جریمه برایشان اثربخش نیست، مجازات‌های سنگین‌تری پیش‌بینی شده است.  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نام طرح را لایحه حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دانست و اعلام کرد: ما اکنون منتظر تاییدیه شورای نگهبان در اجرای این طرح هستیم.  
وی در ادامه سخنانش بر استمرار اجرای طرح سفیران مهر در کشور تاکید کرد و گفت: تمام تلاش خود را باید در جهت تقویت طرح مذبور انجام دهیم.
انتهای پیام//ح. ع