تهران از محروم‌ترین استان‌های کشور است

به گزارش «سردبیر پرس»؛ سپهر خلجی، امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به رغم اینکه تهران پایتخت است، این تصور وجود دارد که دارای امکانات است، اما به واقع یکی از استان‌های محروم کشور، همین استان تهران است. وی افزود: یکی از محرومیت‌های بزرگ در استان تهران، موضوع آموزش و […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ سپهر خلجی، امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به رغم اینکه تهران پایتخت است، این تصور وجود دارد که دارای امکانات است، اما به واقع یکی از استان‌های محروم کشور، همین استان تهران است.
وی افزود: یکی از محرومیت‌های بزرگ در استان تهران، موضوع آموزش و پرورش و مدارس قدیمی است؛ باید با نگاهی متوازن و با توجه به همه بخش‌ها، محرومیت‌های تهران مورد توجه واقع شود.
خلجی اظهار کرد: با این نگاه، برنامه‌ریزی صورت گرفت که در کنار سفر‌های استانی آقای رئیسی، به سفر به استان تهران هم از توجه شود؛ حوزه‌های مختلف و زیرساخت‌ها مورد بازدید وی قرار بگیرد و تهران هم به صورت ویژه مورد توجه باشد.
وی‌ادامه داد: سفر‌ها به استان تهران به دلیل وسعت بالای آن، باید منطقه به منطقه صورت بگیرد و در راستای نیازمندی‌هایی که مردم مناطق مختلف دارند، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم انجام شود.
 
انتهای پیام/
منبع: مهر