کودکان منطقه ۲ به طرح نوماند پیوستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲؛ علی‌اصغر طاهری گفت: در راستای ترویج فرهنگ تفکیک پسماند از مبدأ و مسئولیت اجتماعی دانش آموزان در این خصوص، برنامه‌های آموزشی و فرهنگی در قالب نمایش عروسکی در مدارس اجرا می‌شود. وی افزود: آموزش تفکیک زباله از مبدأ در قالب […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲؛ علی‌اصغر طاهری گفت: در راستای ترویج فرهنگ تفکیک پسماند از مبدأ و مسئولیت اجتماعی دانش آموزان در این خصوص، برنامه‌های آموزشی و فرهنگی در قالب نمایش عروسکی در مدارس اجرا می‌شود.
وی افزود: آموزش تفکیک زباله از مبدأ در قالب نمایش عروسکی به دانش‌آموزان، یک روش کارآمد برای نشر فرهنگ مدیریت پسماند و حفظ محیط زیست است. این آموزش با استفاده از نمایش عروسکی و با محوریت بازیافت، به دانش آموزان این امکان را می‌دهد تا با شناخت بهتر پسماند‌ها و روش‌های مناسب تفکیک آنها، در فرایند مدیریت پسماند شرکت کنند.
وی اجرای برنامه‌های آموزشی نوماند در مدارس را گام مؤثری در آموزش و ترویج فرهنگ تفکیک پسماند از مبداء دانست و افزود: در حال حاضر ۴۷ برنامه‌ی نمایشی با موضوعیت اهمیت تفکیک پسماند خشک از مبدأ و معرفی اپلیکیشن نوماند در مدارس اجرا شد.
انتهای پیام/