مجتمعی با خانه‌های اروپایی در تهران

به گزارش خبرنگار گروه مناطق «سردبیر پرس»؛ مجتمع نیایش که به آن نیایش مال یا مرکز خرید نیایش می‌گویند در محله جنت‌آباد تهران افتتاح شده است. این مکان امکانات رفاهی پر از تنوعی دارد و فروشگاه‎های مختلفی در آن فعالیت می‌کنند.  این‌جا فودهال مرکز تجاری تفریحی «نیایش‌مال» است که با ماشین خود می‌توانید به آن […]

به گزارش خبرنگار گروه مناطق «سردبیر پرس»؛ مجتمع نیایش که به آن نیایش مال یا مرکز خرید نیایش می‌گویند در محله جنت‌آباد تهران افتتاح شده است. این مکان امکانات رفاهی پر از تنوعی دارد و فروشگاه‎های مختلفی در آن فعالیت می‌کنند. 
این‌جا فودهال مرکز تجاری تفریحی «نیایش‌مال» است که با ماشین خود می‌توانید به آن رفته و بعد از پیاده کردن همراهان دقیقاً در طبقه‌ی منفی یک خودروی خود را در پارکینگ پارک کنید. این مجتمع دارای ۵ طبقه پارکینگ با ظرفیت ۱۱۰۰ خودرو است که البته در تمامی طبقات پارکینگ سرویس بهداشتی نیز وجود دارد.

قدم گذاشتن در این‌جا برای همه شما یادآور خانه‌های اروپایی خواهد بود. 

در مساحتی حدود ۱ هزار و ۵۰۰ متر خانه‌هایی با رنگ‌های شاد و چشم‌نواز جوری طراحی شده است که انگار درِ هر خانه‌ای زیبا به روی شما باز شده است و محصولاتش را عرضه می‌کند؛ کافی است پا در این طبقه گذارید تا با کف‌پوشی، چون کوچه‌های رُم و پنجره‌هایی که با گلدان‌های رنگارنگ تزئین شده است روبه‌رو شوید که هر کدام از برندی معتبر شعبه‌ای در این‌جا دارند و می‌توانید با خوردن میان وعده یا غذایی خود و عزیزانتان را میهمان خوراکی‌های خوش‌مزه کنید. عطر قهوه، رایحه‌ی شیرینی و کیک‌های تازه در کنار انواع غذا‌ها اشتهای آدم را تحریک می‌کند و ساعاتی خوش‌طعم را برای شما رقم خواهد زد. همچنین وجود چند فروشگاه غیرغذایی و خوردنی در قسمت فودهال نیایش‌مال نیز می‌تواند خریدی دلچسب را برایتان داشته باشد.
اینجا علاوه بر فروشگاه‌های مختلف، تعدادی رستوران و کافه، چند سالن سینما، باشگاه ورزشی، سالن گیمینگ و سالن برگزاری همایش نیز دارد.
در طبقه پنجم مجتمع نیایش یک شهربازی مدرن و سرپوشیده وجود دارد که می توانید در آنجا به بازی و تفریحات مختلف بپردازید. این‌جا هم فال است و هم تماشا چرا که با دیدن این معماری چشم‌نواز لذت بصری خواهید برد و خوردن خوراکی‌های خوش طعم ساعات شیرینی برای شما و خانواده‌تان رقم خواهد زد. آدرس: جنت‌آبادمرکزی، مجتمع تجاری نیایش، طبقه منعی یک (۱-)‌انتهای پیام/