سپاه و بسیج همواره مدافع حقوق کارگران خواهند بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از سپاه نیوز؛ سرلشکر حسین سلامی به‌مناسبت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات پیامی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است: باسمه تعالی ملت بزرگ ایران در دهه‌های پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ آفرینش‌گر حماسه‌هایی جاودان در صحنه دفاع […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از سپاه نیوز؛ سرلشکر حسین سلامی به‌مناسبت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
باسمه تعالی
ملت بزرگ ایران در دهه‌های پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ آفرینش‌گر حماسه‌هایی جاودان در صحنه دفاع از استقلال و هویت اسلامی و اعتبار و منزلت تمدنی خود بوده‌اند.
آن‌ها در مقابل جنگ، تحریم، فتنه، تکفیر و ترور، شرافتمندانه ایستاده‌اند. پاکترین و شریفترین بخشی از جامعه که در تمام این حوادث و رویداد‌های عظیم درخشید و در مسیر ساختن ایران قوی و عبور از تحریم‌ها نقش قاطعی آفرید، قشر نجیب و پر تلاش کارگر بود.
تقدیم ۱۴ هزار شهید یک صفحه نورانی و پرافتخار از این قشر الهی است که محبوب پیامبر اعظم(صلوات الله علیه و اله) است بازوی کارگر بوسه گاه نبی مکرم اسلام است.
در نگاه امام بزرگوار(ره) و در منطق رهبر عزیزمان، کارگران جایگاهی رفیع و منزلتی عظیم دارند.
حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) همواره حامی و پشتیبانی کارگران عزیزمان بوده‌اند و رضایت ایشان از این جامعه پاک و بی‌ادعا؛ بیانگر تأثیر آنان در اعتلاء حال خوب جامعه است که در بیانات نورانی اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) جلوه‌ای درخشان داشت.
۹ اردیبهشت سالروز تشییع نمادین «شهید عزیز عبدالحسین برونسی» است که نشانگر و مظهر فضائل جامعه کارگری است، به‌عنوان روز بسیج کارگری نام‌گذاری شده و ۱۲ اردیبهشت روز جهانی کارگر است تا همگان بتوانند بخش کوچکی از دین خود را با تقدیر از این عزیزان ادا نمایند.
سپاه پاسداران و بسیج مستضعفان همواره در کنار شما و مدافع حقوق و مطالبات به حق شما خواهند بود.
اینجانب، این ایام را به همۀ کارگران شریف و خانواده‌های صبور و شکیبای آنان صمیمانه تبریک عرض نموده و دست بوس شما عزیزان هستم.
همه ما اراده‌ها و قلب‌های خود را به یکدیگر پیوند می‌زنیم و اوامر رهبر عظیم‌الشأن‌مان را که در مراسم پنجم اردیبهشت ۱۴۰۳ در جمع کارگران ابلاغ فرمودند را به صورت جدی اجرا می‌نمائیم.
عزت و سربلندی همه شما عزیزان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
 
انتهای پیام/