پروژه خانه وثوق و فروغ به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش «سردبیر پرس»؛ سید محمد ناظم‌رضوی، مدیرعامل شرکت توسعه فضا‌های فرهنگی شهر تهران در گفتگویی درخصوص آخرین وضعیت پروژه مرمت خانه وثوق‌الدوله اظهار کرد: بالغ بر ۵۰ درصد مرمت خانه وثوق‌الدوله که در منطقه ۱۴ قرار دارد، انجام شده است. به احتمال بسیار قوی این پروژه تا نیمه اول سال به افتتاح و بهره‌برداری […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ سید محمد ناظم‌رضوی، مدیرعامل شرکت توسعه فضا‌های فرهنگی شهر تهران در گفتگویی درخصوص آخرین وضعیت پروژه مرمت خانه وثوق‌الدوله اظهار کرد: بالغ بر ۵۰ درصد مرمت خانه وثوق‌الدوله که در منطقه ۱۴ قرار دارد، انجام شده است. به احتمال بسیار قوی این پروژه تا نیمه اول سال به افتتاح و بهره‌برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مرمت سازه‌ای خانه فروغ فرخزاد که در منطقه ۱۱ قرار دارد، انجام شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه این خانه ثبت میراث ملی است، برای مرمت آن نیاز بود که تغییرات سازه‌ای و مرمتی در کمیته تخصصی میراث فرهنگی تصویب شود؛ به همین علت مرمت خانه فروغ فرخزاد کمی کندتر پیش می‌رود. با این حال به احتمال بسیار قوی این خانه نیز تا نیمه دوم سال افتتاح خواهد شد.
انتهای پیام/
منبع: شهر