اجرای طرح «سفیران مهر» به دنبال ترویج فرهنگ حجاب است

حجت‌الاسلام سید رضا تقوی در گفتگو با خبرنگار  سیاسی  «سردبیر پرس» با اشاره به اجرای طرح «سفیران مهر» در تهران گفت: حجاب یکی از ضروریات دین است و در قرآن کریم هم بر این موضوع تاکید شده و باید بدانیم حجاب از ضروریات اسلامی است، به همین منظور در شهر تهران شاهد اجرای طرح «سفیران […]

حجت‌الاسلام سید رضا تقوی در گفتگو با خبرنگار  سیاسی  «سردبیر پرس» با اشاره به اجرای طرح «سفیران مهر» در تهران گفت: حجاب یکی از ضروریات دین است و در قرآن کریم هم بر این موضوع تاکید شده و باید بدانیم حجاب از ضروریات اسلامی است، به همین منظور در شهر تهران شاهد اجرای طرح «سفیران مهر» برای ترویج و اهمیت فرهنگ حجاب هستیم. 
وی یاد آور شد: بدحجابی جلوه‌ای از آثار تهاجم فرهنگی است؛ بدحجابی در کشور به نوعی قانون‌ستیزی در کشور محسوب می‌شود و دشمن به دنبال ترویج فرهنگ بدحجابی در کشورمان هست تا توطئه‌های شوم خود را پیاده‌سازی کند.
حجت‌الاسلام تقوی با اشاره به اینکه بسیاری از تولیدکنندگان ما برخی از پرسنل خود را برای کپی از فرهنگ غلط ضد نظام به خارج از کشور اعزام می‌کنند، افزود: برخی از بدحجابان آموزش دیده خارج از کشور هستند؛ آنان در خارج از کشور می‌آموزند چطور مدل و لباسی را به کشور وارد کنند و به نظرم با این موضوع باید برخورد قاطع صورت بگیرد. 
وی یادآور شد: دشمنان برای اینکه هویت ما را از بین ببرند دست به هر کاری می‌زنند و در این مسیر از هیچ مسیری فروگذار نیستند، بی حجاب‌ها به نوعی با ارزش‌های جامعه مقابله می‌کنند.   
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بی حجابی و بدحجابی را یک رفتار هنجارشکن دانست و افزود: امروز در این شرایط بر همه واجب است که با این‌گونه ناهنجارها همچون بدحجابی مقابله کنند.
حجت‌الاسلام تقوی در پایان با اشاره به اینکه فرهنگ غلط اروپا در نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاهی ندارد، گفت: مبارزه با بی‌حجابی باید از برنامه‌های اصلی مسئولان فرهنگی کشور باشد. 
انتهای پیام//ح. ع