همه در جهت حمایت از طرح سفیران مهر  وظیفه داریم 

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به اهمیت اجرای طرح سفیران نور اظهار داشت: فرهنگ بی‌بند و بار غربی، جایی در کشور ایران ندارد، آنانی که پا در مسیر اجرای شوم پروژه‌های دشمنان گذاشتند؛ موفق نخواهند بود.   او ادامه داد: همه می‌دانیم دشمن محاسبات بسیاری برای برهم ریختن فرهنگ ایرانی […]

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به اهمیت اجرای طرح سفیران نور اظهار داشت: فرهنگ بی‌بند و بار غربی، جایی در کشور ایران ندارد، آنانی که پا در مسیر اجرای شوم پروژه‌های دشمنان گذاشتند؛ موفق نخواهند بود.  
او ادامه داد: همه می‌دانیم دشمن محاسبات بسیاری برای برهم ریختن فرهنگ ایرانی دارد، این اقدام آنان ۴۵ سال ادامه دارد، این‌بار فرهنگی ایران و ایرانی را نشانه رفته است.  
وی یادآور شد: همه ما مردم در موضوع امر به معروف و نهی از منکر اعم از زن و مرد و در برابر سلامت جامعه مسئولیت داریم؛ اکنون دشمن از طریق دین وارد میدان جنگ شده است؛ باید مراقب بود تا در دام آنان گرفتار نشویم.  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: دشمنی با نظام و ملت، خاص امروز و فردا نیست؛ دشمنان در چهار دهه گذشته نیرنگ و فریب خود را نشان دادند، اما با شکست مواجه شدند.  
کوثری هدف از اجرای طرح سفیران مهر را تذکر به قانون‌شکنان دانست و گفت: نیرو‌های مردمی و انقلابی مسئولیت خطیری در این طرح دارند؛ آنان با هماهنگی یکدیگر طرح سفیران مهر را در جهت سلامت جامعه پیش می‌برند.  
او ادامه داد: برخی از افراد به‌صورت آگاهانه در خط دشمن حرکت می‌کنند و برخی دیگر نیز به‌صورت نا آگاهانه؛ آنانی که به‌صورت آگاهانه پا در مسیر دشمن گذاشتند بدانند؛ قصد دشمن دلسوزی نیست بلکه بی‌آبرویی است؛ افرادی که پا در مسیر بی‌حجابی یا شل‌حجابی گذاشتند از برخی مسائل آنان خبر ندارند و هدف شوم دشمن را نمی‌دانند؛ وگرنه راهشان را با دشمن یکی نمی‌کردند.  
کوثری ادامه داد: نگهداری ازفرهنگ غنی ایران از وظایف اصلی دینی ما است؛ قصد دشمن ترویج فرهنگ بی‌حجابی است؛ نباید اجازه دهیم به قصدش برسد. همه وظیفه داریم در جهت حمایت از طرح سفیران مهر قدم برداریم.   
انتهای پیام//ح. ع