هرگز نخواهیم گذاشت کسی به اسلام توهین بکند!

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید «اصغر مظفری»، هفدهم تیر ماه سال ۱۳۳۹،  به دنیا آمد، پدرش اسدالله، راننده کامیون بود و مادرش ککلیک نام داشت و دانشجوی دوره کارشناسی در رشته صنایع اتومبیل بود. این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت، بیست و هشتم دی ماه سال ۱۳۵۹، با سمت فرمانده واحد […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید «اصغر مظفری»، هفدهم تیر ماه سال ۱۳۳۹،  به دنیا آمد، پدرش اسدالله، راننده کامیون بود و مادرش ککلیک نام داشت و دانشجوی دوره کارشناسی در رشته صنایع اتومبیل بود. این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت، بیست و هشتم دی ماه سال ۱۳۵۹، با سمت فرمانده واحد اطلاعات ـ عملیات در میمک توسط نیرو‌های عراقی بر اثر اصابت گلوله به سر و گردن، شهید شد.
 در وصیت این شهید آمده است:
«در این زمان که مکتب ما اسلام و انقلاب اسلامی در خطر است، جایز نیست ما در خانه بنشینیم و منتظر مُردن در بستر باشیم. نه! ما هرگز چنین نخواهیم کرد؛ بلکه قبل از اینکه مرگ به سراغ ما بیاید، ما به پیشواز مرگ می‌رویم و هرگز نخواهیم گذاشت کسی به اسلام و انقلاب اسلامی ما توهین یا نگاهِ چپی بکند! فرقی هم ندارد که این تجاوزگر، رژیم خائن بعثی یا جنبشی داخلی و چپی و یا آمریکا باشد؛ ما در هر جبهه علیه این مزدوران خواهیم جنگید.»
انتهای پیام/