ضرورت حمایت از طرح سفیران مهر و استمرار آن

سمیه رفیعی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به طرح سفیران مهر اظهار داشت: عرف حجاب باید حفظ شود؛ همه می‌دانیم که دشمن این عرف جامعه را نشانه رفته است.  وی با قدردانی از عملکرد نیرو‌های مردمی در انقلابی در جهت راه‌اندازی طرح سفیران مهر گفت: از طرح‌های نور و سفیران مهر باید […]

سمیه رفیعی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به طرح سفیران مهر اظهار داشت: عرف حجاب باید حفظ شود؛ همه می‌دانیم که دشمن این عرف جامعه را نشانه رفته است. 
وی با قدردانی از عملکرد نیرو‌های مردمی در انقلابی در جهت راه‌اندازی طرح سفیران مهر گفت: از طرح‌های نور و سفیران مهر باید حمایت شود تا با قوت ادامه یابد، دشمنان ناکام در هر محاسبه بدانند عزت و غیرت ایرانی همیشه جاودان است و هیچ قدرتی توان از بین بردن آن را ندارد. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: مبارزه با بی‌حجابی از خواسته مردم بوده و است و ما به‌عنوان نماینده آنان نمی‌توانیم نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم. 
او اظهار داشت: امروز دشمن سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده تا شاید با نمایش فساد و بی‌عفتی، بستر‌های انحطاط خانواده‌ها و به خصوص جوانان را فراهم کند تا از این طریق راهی برای ضربه زدن به سرمایه دینی و اجتماعی به‌ویژه در میان جوانان به دست آورد.   
رفیعی گفت: متاسفانه برخی از مردم فریب لفاظی‌های دروغین رسانه‌های غربی را خورده و به نام آزادی یا امثال آن در دام گسترده آنان گرفتار شدند؛ معتقدیم با افزایش سرمایه‌گذاری فرهنگی، تقویت نهاد‌های دینی، افزایش ارتباط با جوانان و آگاه کردن آنان از اهداف پشت پرده سرویس‌های امنیتی غربی می‌توان تا حد زیادی بر مشکلات مطرح در این حوزه فائق آمد. 
وی یادآور شد: بر این باوریم که اهتمام به اجرا و نظارت بر قوانین و ضوابط پوشش در محیط‌های عمومی با شکست‌پروژه دشمنان در ایجاد چالش حجاب، سلامت و صیانت از خانواده‌ها و جامعه را تضمین خواهد کرد. 
انتهای پیام//ح. ع