تراژدی قرن؛ سکوت در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ بهرام ابراهیمی با اشاره به اینکه مخالف جنگ و خونریزی در تمام نقاط جهان است، درباره پرتاب موشک‌های ایران به رژیم صهیونیستی و پاسخ کوبنده به این رژیم جعلی گفت: کمی عقب‌تر که برویم می‌بینیم جنایات رژیم صهیونیستی نسبت به ایران کم نبوده و ایران بابت اینگونه دست درازی‌های آنان […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ بهرام ابراهیمی با اشاره به اینکه مخالف جنگ و خونریزی در تمام نقاط جهان است، درباره پرتاب موشک‌های ایران به رژیم صهیونیستی و پاسخ کوبنده به این رژیم جعلی گفت: کمی عقب‌تر که برویم می‌بینیم جنایات رژیم صهیونیستی نسبت به ایران کم نبوده و ایران بابت اینگونه دست درازی‌های آنان بسیار صبوری و خویشتن‌داری کرد.
وی با اشاره به ترور دانشمندان هسته‌ای و حمله به کنسولگری ایران در سوریه و به شهادت رساندن بزرگان و مقامات کنسولگری ایران اسلامی، ادامه داد: صبوری و سکوت ایران، رژیم صهیونیستی را به سرحد وقاحت رسانده بود.
ابراهیمی با تاکید بر احترام به تمامی ادیان افزود: چطور ممکن است در قرن بیست و یکم و با وجود رسانه‌های متنوع رژیم صهیونیستی به خودش اجازه بدهد که به سفارت‌خانه ایران حمله کرده و بعد کسی با این عمل او محالفت نکند و حامیان دروغین حقوق بشر پشت اسرائیل باشند.
وی بااشاره ترور شهید فخری‌زاده توسط رژیم صهیونیستی عنوان کرد: رژیمی همچون رژیم صهیونیستی با تمام امکاناتی که دارد برای به شهادت رساندن یک نفر بسیج می‌شود و بعد هم با وقاحت تمام او را ترور می‌کند و بعد اعلام می‌کند ترور دانشمند هسته‌ای شما را به عهده می‌گیریم.
بازیگر تلویزیون و سینما با اشاره به جنایات ناتمام رژیم دروغین صهیونیستی در غزه اظهار داشت: حمله به کنسولگری ایران در سوریه کار احمقانه‌ای توسط رژیم صهیونیستی بود و پرتاب موشک به سمت آن تنها یک گوشمالی ساده محسوب می‌شد. 
وی یادآور شد: کشتن و به شهادت رساندن زنان و کودکان فلسطینی بسیار دردناک است و از آن دردناکتر سکوت سازمان ملل یک تراژدی تلخ قرن ما است. رژیم صهیونیستی اگر خصومت احمقانه‌اش را با ایران ادامه بدهد، آسیب جدی می‌بیند.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ