بچه‌ها را مکتبی و در خط اسلام تربیت کنید

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید «هاشم ورمزیار»، پنجم اردیبهشت ۱۳۳۲، چشم به جهان گشود.  تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. کارخانه بود. سال ۱۳۵۲ ازدواج کرد و صاحب سه دختر شد. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. دوم بهمن ۱۳۶۱، در سفیدرود بانه توسط نیرو‌های عراقی با اصابت گلوله به شهادت رسید. مزار وی […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید «هاشم ورمزیار»، پنجم اردیبهشت ۱۳۳۲، چشم به جهان گشود.  تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. کارخانه بود. سال ۱۳۵۲ ازدواج کرد و صاحب سه دختر شد. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. دوم بهمن ۱۳۶۱، در سفیدرود بانه توسط نیرو‌های عراقی با اصابت گلوله به شهادت رسید. مزار وی در بهشت‌زهرای شهرستان تهران قرار دارد.
در ادامه متن وصیت‌نامه شهیدرا بخوانید:
بسمه تعالی
با سلام و درود بر پیامبران و سفیران الهی مخصوصاً آخرین آن‌ها حضرت ختمی مرتبت حضرت ابوالقاسم محمّد(ص) و با سلام و درود بر امام اولمان‌امیرمؤمنان(ع) و سرور آزادگان و شیرخدا و مرد میدان نبرد پدر یتیمان پدر ۱۱ امام بر حق و آخرین فرزند‌ایشان حضرت مهدی(عج) صاحب زمان و برقرار کننده‌ی عدالت در روی زمین و کوبنده‌ی ستمگران و ظالمان و یاور مظلومان و ستمدیدگان و با سلام و درود بر نایب بر حقّش حضرت آیت الله العظمی امام خمینی(ره) و با سلام و درود بر شهیدان اسلام از صدر اسلام تاکنون و با سلام و درود بر معلولین و مجروحین انقلاب اسلامی و با سلام بر امّت شهید پرور و سلحشور و مبارز و همیشه در صحنه‌ی ایران وصیّت نامه‌ خود را آغاز می‌کنم .
انتهای پیام/