برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در فرهنگسرای نهج‌البلاغه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نهج‌البلاغه؛ پنجمین دوره نمایشگاه «بهار نارنج» به همت فرهنگسرای نهج‌البلاغه برگزار می‌شود. این نمایشگاه اختصاص به نمایش و عرضه محصولات و صنایع دستی زنان کارآفرین داشته و دستاورد‌های آنان را به نمایش عموم می‌گذارد. ازجمله محصولاتی که در این نمایشگاه به نمایش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نهج‌البلاغه؛ پنجمین دوره نمایشگاه «بهار نارنج» به همت فرهنگسرای نهج‌البلاغه برگزار می‌شود. این نمایشگاه اختصاص به نمایش و عرضه محصولات و صنایع دستی زنان کارآفرین داشته و دستاورد‌های آنان را به نمایش عموم می‌گذارد. ازجمله محصولاتی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود می‌توان به قالیچه، گلیم، نمد، محصولات عفاف و حجاب، پوشاک و محصولات ارگانیک سالم اشاره کرد. 
«بهار نارنج»، جشنواره‌ای برای کارآفرینی و هویت‌بخشی به مشاغل خرد و خانگی با محوریت زنان است که تاکنون چهار دوره از آن برگزار شده است.
پنجمین دوره نمایشگاه «بهار نارنج» از امروز یکشنبه ۹ اردیبهشت در فرهنگسرای نهج‌البلاغه آغاز شده و تا سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ادامه دارد. زمان بازدید از نمایشگاه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ است. فرهنگسرای نهج‌البلاغه در قلهک، کوچه امامزاده واقع است. 
انتهای پیام/