از مناسب‌سازی تا تامین روشنایی بوستان‌ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس»؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، امیر شهرابی از مناسب‌سازی بوستان‌ها گفت: طرح‌های مختلف نگهداشت شهری و زیباسازی بوستان‌ها و فضا‌های سبز در اولویت فعالیت‌های شهری منطقه ۱۴ قرار دارد. شهرابی با اشاره به اهمیت نگهداشت و رسیدگی به سرانه فضای سبز منطقه به‌عنوان یکی از […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس»؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، امیر شهرابی از مناسب‌سازی بوستان‌ها گفت: طرح‌های مختلف نگهداشت شهری و زیباسازی بوستان‌ها و فضا‌های سبز در اولویت فعالیت‌های شهری منطقه ۱۴ قرار دارد.
شهرابی با اشاره به اهمیت نگهداشت و رسیدگی به سرانه فضای سبز منطقه به‌عنوان یکی از مهمترین فضا‌های شهری و مورد نیاز شهروندان، از آبیاری این فضا‌ها و رسیدگی و رفع نواقص بوستان‌ها به عنوان فعالیت‌های این هفته حوزه‌های فضای سبز و خدمات شهری نام برد. 
وی اشاره کرد: علف کشی، ترمیم تشتک، حاشیه‌زنی و حذف تنه جوش پاجوش، جمع‌آوری معتادان در بوستان پژوهش، رنگ‌آمیزی ورفع مشکلات وسایل بازی در بوستان گلسار، شست و شوی آبنما، آبیاری فضای سبز، بهسازی و رفع مشکل سرویس بهداشتی بوستان ارغوان و… از فعالیت‌های حوزه فضای سبز در سرانه سبز نواحی ۶ گانه منطقه بوده‌است.
شهرابی در ادامه با اشاره به رفع خاموشی بوستان‌های شاهد و شکوفه در نواحی همچنین دستور تامین روشنایی بوستان‌ها و رفع مشکلات مربوط به خاموشی فضا‌های سبز را برای رفاه مردم و افزایش ضریب امنیت این سرانه‌های عمومی صادرکرد.
وی خاطرنشان کرد: در راستای خدمت‎رسانی هر چه بهتر و رفع نواقص و کمبود‌های موجود در بوستان‌ها، رسیدگی به پیام‌های شهروندان علاوه بر طرح نگهداشت این فضا‌های عمومی در اولویت قرار دارد.
انتهای پیام/