لزوم تحول در سینمای ایران

شهین تسلیمی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» درباره فعالیت اخیرش در تلویزیون گفت: آخرین کاری که ما انجام دادیم به اسم طوبا بود که همچنان هم ادامه دارد که در شهرک غزالی در حال فیلمبرداری است و سعید سلطانی نیز کارگردانی این کار را بر عهده دارد. وی با اشاره به فیلم دردسرهای عظیم […]

شهین تسلیمی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» درباره فعالیت اخیرش در تلویزیون گفت: آخرین کاری که ما انجام دادیم به اسم طوبا بود که همچنان هم ادامه دارد که در شهرک غزالی در حال فیلمبرداری است و سعید سلطانی نیز کارگردانی این کار را بر عهده دارد.
وی با اشاره به فیلم دردسرهای عظیم ادامه داد: سریال دردسر‌های عظیم در دو سری اول و دوم ساخته شد و خیلی مورد استقبال مردم قرار گرفت که همچنان هم دنبالش می‌کنند، این کار نیز مانند سریال‌های خانه به دوش و متهم گریخت سبک زندگی ایرانی نشان می‌دهد.تسلیمی عنوان کرد: وقتی داستانی محتوای جذابی داشته باشد و سبک آن به زندگی مردم نزدیک‌تر باشد باعث جذب می‌شود طوری که بارها آن را تماشا می‌کنند.
 بازیگر سینما و تلویزیون بااشاره به کهنگی و تکرر در سینمای ایران اظهار داشت: امیدوارم سینمای و سریال‌های تلویزیونی ما روز به روز پیشرفت کرده و بازیگران جدید و مستعد وارد عرصه سینما شوند تا بتوانند جو سینما را تغییر داده و جذاب‎تر کنند به طور کلی تحولی در سینمای ایران به‌وجود بیاید.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ