ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابل ایران

سیاوش قاسمی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ «سردبیر پرس» باآرزوی قلبی برای ایجاد صلح و عدالت جهانی، درباره پرتاب موشک‌های ایران به رژیم صهیونیستی گفت: ما دهه شصتی‌ها، جنگ را از نزدیک مشاهده و لمس کرده‌ایم و می‌دانیم که چقدر سخت است، اما با این حال در مقابل تجاوزگری دشمن به خاک کشورمان همچنان […]

سیاوش قاسمی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ «سردبیر پرس» باآرزوی قلبی برای ایجاد صلح و عدالت جهانی، درباره پرتاب موشک‌های ایران به رژیم صهیونیستی گفت: ما دهه شصتی‌ها، جنگ را از نزدیک مشاهده و لمس کرده‌ایم و می‌دانیم که چقدر سخت است، اما با این حال در مقابل تجاوزگری دشمن به خاک کشورمان همچنان قاطعانه ایستاده‌ایم و شوخی نداریم.
وی با اشاره به جنگ تحمیلی و به شهادت رسیدن پدرش، ادامه داد: ما هیچ‌وقت جنگی را تحمیل نکرده‎ایم و پرتاب موشک تنها برای گوشمالی رژیم صهیونیستی بابت دست درازی‌های بیش از حدش بود و نگه داشتن حمله در این سطح  یعنی بدون تلفات خاصی، باعث کنترل تنش‌ها در منطقه شد و شرایط را به گونه‌ای ساخت که آمریکا بتواند جلوی زیاده‎خواهی‌های اسرائیل را در پاسخ به حمله ایران بگیرد.
قاسمی افزود: رژیم صهیونیستی تصور می‌کرد ایران قدرت نظامی ندارد اما با تودهنی‌ای که خورد متوجه شد ایران اگر بخواهد می‌تواند در واقع رویکرد تصمیم‎گیران ایران در نوع حمله به رژیم صهیونیستی، دارای پایه‌ قوی عملگرایی و توجه به مقدورات و محذورات داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی کشور بوده است.
وی با تاکید بر ناتوان بودن رژیم صهیونیستی اظهار داشت:  با وجود اینکه رژیم صهیونیستی از زمان حمله ایران اطلاع داشت و با هزینه‌های هنگفتی که رژیم اسرائیل برای گنبد آهنین و تجهیز نظامی خود انجام داده بود، باز هم نتوانست به تنهایی از عهده مقابله با ایران برآید و بازهم از آمریکا، انگلیس، فرانسه و اردن درخواست حمایت کرد. اسرائیل تودهنی محکمی خورد و سال‌ها معتقد بود که ایران سلاحی ندارد که بخواهد تا صد متر حرکت کند و همین چند تا موشکی که توانست گنبد آهنین آنها را آبکش کند، نشان داد ایران مقتدرتر از آن است که به نظر می‌رسد.
بازیگر سینما و تلویزیون یادآور شد: سپاه پاسداران با این حمله، رژیم صهیونیستی را در نطفه خفه کرد که باعث شادی وطن‌دوستان نیز شد.
وی بیان کرد: پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به رژیم صهیونیستی، بنده را بسیار خوشحال کرد به حدی که به مزار پدرم رفتم و این خبر خوشحال‌کننده را به ایشان دادم تا روحش شاد شود.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ