اطلاع‌رسانی شهری، نیازمند پشتکار رابطین خبری

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ صدیقه محمدبیگی در اولین جلسه هماهنگی و تعامل با رابطین خبری معاونت‌ها، ادارات و نواحی منطقه یک در سال جدید گفت: کارشناسان و رابطین خبری در بخش‌های مختلف سازمان، بازو‌های روابط عمومی برای دسترسی سریع و صحیح به اطلاعات برای تنظیم اخبار هستند. او کار گروهی را از سیاست‌های مهم […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ صدیقه محمدبیگی در اولین جلسه هماهنگی و تعامل با رابطین خبری معاونت‌ها، ادارات و نواحی منطقه یک در سال جدید گفت: کارشناسان و رابطین خبری در بخش‌های مختلف سازمان، بازو‌های روابط عمومی برای دسترسی سریع و صحیح به اطلاعات برای تنظیم اخبار هستند.
او کار گروهی را از سیاست‌های مهم کاری شهردار منطقه یک دانست و از همگی خواست در کنار هم با کار تیمی و گروهی سعی در رونق اطلاع‌رسانی و رفع نیاز‌های خبری شهروندان محلات و منطقه کنیم.
بیگی دقت به مسائل فنی و سلیقه‌ای را مورد تاکید قرار داد و گفت: بر اساس فضای انتشار، خبر‌ها باید طبق اصول صحیح و فنی نوشته شود و به سیاست‌ها و دستورالعمل‌های کلی توجه شود.
مدیر روابط عمومی جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی اعلام آمادگی کرد و از رابطین خواست نیاز‌های خود را در راستای توسعه عملکرد خبری اعلام نمایند تا هماهنگی جهت برپایی دوره‌های آموزشی انجام شود.
او به اقدامات سراسری و اجرایی در منطقه پرداخت و گفت: در این حوزه‌ها هر رابط خبری باید پیگیر اقدامات سراسری اعلام شده و سیاست‌های شهرداری تهران و منطقه در بخش‌های مختلف حوزه کاری خود باشند و با حساسیت بیشتر روی اطلاع‌رسانی آن‌ها اقدام کنند و کیفیت و کمیت را در کنار هم در تنظیم اخبار مد نظر قرار دهد.
این مقام مسئول افزود: صفحات پرتال منطقه برای بارگذاری اخبار معاونت‌ها فعال شده و نیاز است رابطین به این موضوع نیز دقت کنند و اخبار را در صفحه خود بارگذاری نمایند.
گفتنی است در پایان این جلسه از رابطین فعال تقدیر و تشکر شد.
انتهای پیام/