از پاسخ موشکی سپاه به سرزمین های اشغالی احساس غرور کردم

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ علیرضا خرسند درباره پرتاب موشک‌های ایران به رژیم صهیونیستی و پاسخ کوبنده کشورمان به رژیم جعلی صهیونیستی گفت: آ‌‌ن شب من پرتاب‌های موشک‌ها را به صورت پخش زنده از تلویزیون می‌دیدم و به محض اینکه این موشک‌ها به آسمان رژیم صهیونیستی رسید، حسی غرورآفرین به من دست داد؛ همان حسی […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ علیرضا خرسند درباره پرتاب موشک‌های ایران به رژیم صهیونیستی و پاسخ کوبنده کشورمان به رژیم جعلی صهیونیستی گفت: آ‌‌ن شب من پرتاب‌های موشک‌ها را به صورت پخش زنده از تلویزیون می‌دیدم و به محض اینکه این موشک‌ها به آسمان رژیم صهیونیستی رسید، حسی غرورآفرین به من دست داد؛ همان حسی که در پیروزی جنگ تحمیلی داشتیم.
وی با اشاره به اقتدار کشور ایران در منطقه ادامه داد: این اقتدار و بزرگی ایران خواب را آن شب از چشمان تمام قدرت‌های جهان گرفته بود و همگی تا صبح در ترس به سر می‌بردند.
خرسند ضمن تشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: افتخار می‌کنم به سرزمینم و به محافظان آن و به پاسخ غرورآفرین سپاه پاسداران به دست درازی‌های اسرائیل، کار بچه‌های سپاه خستگی‌مان به در برد.وی تصریح کرد: پاسخ به اهانت‌های رژیم صهیونیستی توسط ایران کاملاً به موقع بود، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری؛« از این پس دیگر می زنیم؛ آن هم نه از طریق نیروهای جبهه مقاومت، بلکه مستقیم از خاکمان به سرزمین‌های اشغالیتان. » یعنی اگر رژیم صهیونیستی بخواهد دست از پا خطا کند و جوابی بدهد، بدتر از اینها را خواهد دید.
کارگردان و تهیه‎کننده تلویزیون و سینما با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران و ادامه حمایت‌های کشورهای غربی به ویژه آمریکا و تروئیکای اروپایی، بر اساس سیاست سنتی خود از این رژیم جعلی، عنوان کرد: با گستاخ‎تر شدن رژیم اشغالگر صهیونیستی و حمله به یک مکان دیپلماتیک و دارای مصونیت بین‌المللی مانند کنسولگری ایران در سوریه، ایران به این نتیجه رسید که باید رویه خود را از خویشتن‌داری و صبر استراتژیک تغییر داده و به بازدارندگی مستقیم در برابر این رژیم جعلی بپردازد.
وی با اشاره به آبکش شدن گنبد آهنین رژیم صهیونیستی یادآور شد: حمله ایران به رژیم صهیونیستی به روایت رسانه‎های غربی «بی‌سابقه» و به زعم مقامات کشور خودمان «محدود» و «هدفمند» بود، همانا زنده باد ایران و ایرانی.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ