انتصاب جدید در سازمان صداوسیما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی صداوسیما؛ پیمان جبلی رئیس رسانه ملی در حکمی جواد شیخ اکبری را به سمت مشاور رئیس سازمان و رئیس ستاد حج و زیارت و ستاد اربعین سازمان منصوب کرد. وی در حکم خود آورده است: «باسمه تعالی برادر گرامی جناب آقای جواد شیخ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی صداوسیما؛ پیمان جبلی رئیس رسانه ملی در حکمی جواد شیخ اکبری را به سمت مشاور رئیس سازمان و رئیس ستاد حج و زیارت و ستاد اربعین سازمان منصوب کرد.
وی در حکم خود آورده است:
«باسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای جواد شیخ اکبری
نظر به مراتب تعهد و تجربه ارزنده جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان مشاور رئیس سازمان و رئیس ستاد حج و زیارت و ستاد اربعین سازمان منصوب می‌کنم.
سیاستگذاری جامع در امور حج و زیارت سازمان و انجام هماهنگی‌های لازم با حوزه‌های مربوطه و نهاد‌ها و دستگاه‌های مسئول و سازمان حج و زیارت و توجه ویژه به ظرفیت‌های راهپیمایی عظیم اربعین و جریان‌سازی رسانه‌ای و هم‌افزایی ظرفیت‌های سازمانی از مهمترین وظایف این ماموریت است.
از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مسئلت دارم.
از زحمات خالصانه حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای موسوی مقدم در طول دوره تصدی مسئولیت ستاد حج و زیارت سازمان صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.»
 
انتهای پیام/