سپاه در راس قدرت قرار دارد

محمدحسن آصفری درگفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس»، نقش سپاه در امنیت ایران ومنطقه را بی بدیل دانست و گفت: این نهاد مردمی در هشت سال دفاع مقدس اجازه نداد حتی وجبی از خاک کشور دست بیگانگان بیافتد.  او در ادامه سخنانش دستاورد‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بی‌شمار دانست و گفت: این دستاورد‌ها به […]

محمدحسن آصفری درگفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس»، نقش سپاه در امنیت ایران ومنطقه را بی بدیل دانست و گفت: این نهاد مردمی در هشت سال دفاع مقدس اجازه نداد حتی وجبی از خاک کشور دست بیگانگان بیافتد. 
او در ادامه سخنانش دستاورد‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بی‌شمار دانست و گفت: این دستاورد‌ها به حدی است که نمی‌توان بر آن عدد تعیین کرد؛ کارنامه سپاه همیشه مثبت و افتخارآفرین بوده است. 
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی شمر و یزید زمان هستند، هر کسی که انقلاب، اسلام و کشورش را دوست دارد باید در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و دفاعی تلاش کند. 
آصفری اعلام کرد: تروریست‌ها چه بخواهند چه نخواهند نابودشدنی است؛ تروریست‌ها امروز رو به اضمحلال پیش می‌روند و ان‌شاءالله با پایداری و استقامت و حمایت از اهداف و آرمان‌های امام، رژیم صهیونیستی این غده سرطانی، به‌زودی نابود شود. 
نماینده مردم‌ اراک درمجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاورد‌های بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از بدو تشکیل این نهاد مردمی شاهد پیشرفت‌های بزرگی در کشور بودیم، هرگز درخشش سپاه در هشت سال دوران دفاع مقدس از یاد نمی‌رود؛ همه می‌دانیم سپاه راس قدرت است؛ دشمنان دست و پا نزنند. 
وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه سپاه نقش اساسی و کلیدی در خنثی‌سازی عملیات‌های تروریستی داشت، افزود: بی‌شک سپاه در راس قدرت است و قدرتی بالاتر از آن نداریم؛ دشمنان مطمئن باشند کوچکترین حرکت اشتباهشان موجب پشیمانی‌شان خواهد بود. 
آصفری یادآور شد: جدیدترین پهپاد‌ها و موشک‌های نقطه‌زن و برد کوتاه و بلند و انواع رادار‌های شناسایی را در اختیار داریم؛ اکنون شاهد امنیت مطلوبی به همت نیرو‌های مسلح در آسمان ایران و مرز‌ها به برکت خون شهدا و روحیه ایثار در پاسداران و رهنمود‌های مقام معظم رهبری هستیم. 
انتهای پیام//ح. ع