رئیس جمهور وارد پاکستان شد

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود مورد استقبال جمعی از مقامات ارشد پاکستان قرار گرفت. مراسم استقبال رسمی از رئیس جمهور کشورمان تا ساعاتی دیگر از سوی محمد شهباز شریف نخست وزیر پاکستان نیز در محل کاخ نخست وزیری برگزار خواهد شد.  رئیس جمهور در سفر دو روزه خود پس […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود مورد استقبال جمعی از مقامات ارشد پاکستان قرار گرفت. مراسم استقبال رسمی از رئیس جمهور کشورمان تا ساعاتی دیگر از سوی محمد شهباز شریف نخست وزیر پاکستان نیز در محل کاخ نخست وزیری برگزار خواهد شد.
 رئیس جمهور در سفر دو روزه خود پس از استقبال رسمی از سوی نخست وزیر پاکستان، با محمد شهباز شریف دیداری خصوصی خواهد داشت و به اتفاق وی نشست مشترک هیات‌های عالیرتبه دو کشور را برگزار خواهند کرد.
رئیس جمهور در این سفر همچنین با آصف علی زرداری همتای پاکستانی خود ملاقات خواهد داشت و علاوه بر آن با سفر به برخی شهر‌های دیگر این کشور با علما، نخبگان، تجار و فعالان اقتصادی نیز دیدار و گفتگو می‌کند.
سفر به شهر لاهور قلب فرهنگی پاکستان و شهر کراچی به‌عنوان قلب اقتصادی این کشور از دیگر برنامه‌های آیت‌الله رئیسی در ادامه سفر خود به پاکستان خواهد بود.
 
انتهای پیام/
منبع: ایرنا