انتقام از رژیم صهیونیستی کارساز بود

حسین آجرلو در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» گفت: رژیم صهیونیستی در سال‌های اخیر فرآیندی ایجاد کرده بود که جمهوری اسلامی ایران برای افزایش بازدارندگی و جلوگیری از شرارت رژیم صهیونیستی، مقر‌های نظامی را مورد هدف قرار داد.  او ادامه داد: در حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر‌های نظامی صهیونیست‌ها قابلیت‌های نظامی و […]

حسین آجرلو در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» گفت: رژیم صهیونیستی در سال‌های اخیر فرآیندی ایجاد کرده بود که جمهوری اسلامی ایران برای افزایش بازدارندگی و جلوگیری از شرارت رژیم صهیونیستی، مقر‌های نظامی را مورد هدف قرار داد. 
او ادامه داد: در حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر‌های نظامی صهیونیست‌ها قابلیت‌های نظامی و تجهیزات نظامی ایران به نمایش گذاشته شد. 
آجرلو یکی از عوامل جنایت صهیونیست‌ها را حمایت چند جانبه آمریکا از آنان دانست و افزود: انتخابات پیش رو، نداشتن نیروی نظامی کافی، کشته شدن نیرو‌های نظامی و هزینه‌های به جا مانده از جنگ، موضوع اوکراین و پرونده چین از علل‌ اصلی مشارکت نیافتن آمریکا با اسرائیل در جنگ با ایران است. 
کارشناس مسائل غرب آسیا؛ حمله استراتژیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر‌های شرارت نظامی صهیونیستی را اقدامی به جا و تنبیهی به موقع دانست و خطاب به آنان گفت: در صورت هر اقدامی شیطانی منتظر جواب دندان‌شکن باشد. 
او یادآور شد: آمریکا نه بودجه‌ای برای جنگ با ایران دارد و نه نیروی نظامی کافی؛ پاسخ ایران حساب شده، سنجیده و قانونمند بود. ایران با این اقدام به اسرائیل این پیام را داد که گام دیگری علیه ایران بردارید، پاسخ بسیار سنگین‌تر خواهد بود.   
آجرلو اظهار داشت: ایران هیچ سایت غیرنظامی مانند بیمارستان‌ها، مدارس و… را هدف قرار نداد، اما رژیم کودک‌کش صهیونیستی در غزه وحشیانه عمل کرد. دلیل اصلی این دو رفتار متفاوت است. 
وی در ادامه سخنانش اقدامات اسرائیل غاصب در غزه را غیرقابل دفاع دانست و افزود: رژیم اشغالگر در مسیر اشتباه قرار دارد. 
کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه حمله ایران بر افزایش قدرت بازدارندگی ایران و تضعیف اسرائیل معنای خوبی دارد، تأکید کرد: ایران با حمله به مقر‌های شیطانی اعلام کرد که هر اقدامی علیه منافعش را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت. 
انتهای پیام//ح. ع