اقتدار سپاه در عرصه جهانی ستودنی است

حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت بازدارنده ایران غیرقابل کتمان است؛ سیلی که امروز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گوش رژیم غاصب صهیونیستی نواخته شد بعید می‌دانم به فکر شیطنت دیگری باشد.  وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه عملیات […]

حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت بازدارنده ایران غیرقابل کتمان است؛ سیلی که امروز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گوش رژیم غاصب صهیونیستی نواخته شد بعید می‌دانم به فکر شیطنت دیگری باشد. 
وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه عملیات صادق سبب خشنودی مردم ایران و آزادی‌خواهان جهان شد، گفت: این عملیات فقط در حد تنبیه بود؛ تنبیه دیگری در کار نخواهد بود دفعه بعد نابودی کل آنان در برنامه ما است. 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ ادامه داد: اکنون که آبرو و حیثیتی برای رژیم اشغالگر باقی نمانده است آنان دست و پا می‌زنند تا مجدد خودشان را ترمیم کنند؛ آنان بدانند نه تنها ترمیمی در کار نیست بلکه در صورت تکرار اقدام وحشیانه با پاسخ سخت آزادی‌خواهان جهان مواجه خواهند شد. 
وی با بیان اینکه اقتدار سپاه در عرصه جهانی ستودنی است، افزود: اکنون سپاه در اوج قدرت است و هیچ قدرتی در جهان را نمی‌بینم که به پای این نیروی مردمی برسد. جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کیان و عزت کشور از هیچ کاری فروگذار نخواهد کرد. 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از دغدغه‌ها نهادسازی بود دشمن فکر می‌کرد انقلاب اسلامی مانند موجی است که بعد از دو روز فروکش کند، اما فهمید که محاسبه‌اش غلط از آب درآمده و متوجه شد امام راحل با دست پر آمده و قطعاً تغییر و تحول از برنامه‌هایش بود. 
وی یادآور شد: امام راحل در همان زمان شورای انقلاب را ایجاد کرد و توسط شورای انقلاب یکی یکی به سمت نهادسازی گام برداشت. امام می‌دانست که با نهاد‌های باقی مانده از رژیم شاهنشاهی نمی‌توان تربیت اسلامی را نهادینه کرد، بنابراین نهاد‌های جدید را ایجاد کرد. 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ با اشاره به اینکه تمام مسیر‌ها برای شیطنت رژیم صهیونیستی بسته شده است و راهی جز مهاجرت ندارد، گفت: ایران در آمادگی دفاعی کامل بسر می‌برد.   
انتهای پیام//ح. ع