جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس و مدیران هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس»؛ جلسه مشترکی امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون اقتصادی، رئیس سازمان بورس و جمعی از مدیران عامل هلدینگ‌های بزرگ کشور برگزار شد. در این جلسه، مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های تأمین سرمایه‌گذاری و تأمین سرمایه و دبیرکل نهاد‌های مالی نکاتی را برای بهره‌وری و افزایش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس»؛ جلسه مشترکی امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون اقتصادی، رئیس سازمان بورس و جمعی از مدیران عامل هلدینگ‌های بزرگ کشور برگزار شد.
در این جلسه، مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های تأمین سرمایه‌گذاری و تأمین سرمایه و دبیرکل نهاد‌های مالی نکاتی را برای بهره‌وری و افزایش تولید مطرح کردند.
در این جلسه همچنین در زمینه قانون‌های پایه‌ای و مادر، به‌عنوان نمونه قانون مالیات‌های مستقیم، توجه به ابزار‌های مالی در برنامه توسعه و اصلاح قانون به‌نحوی که از اخذ مالیات مضاعف یا مالیاتی که باعث حذف انگیزه سرمایه‌گذاران می‌شود جلوگیری شود، مورد تأکید قرار گرفت.
رئیس کمیسیون اقتصادی نیز با اشاره به مالیات واحد‌های تولیدی، درباره واریز منابع سازمان بورس به خزانه ایراداتی مطرح کرد که در نهایت مقرر شد با هم‌فکری کمیسیون اقتصادی، مرکز پژوهش‌های مجلس و مدیران عامل هلدینگ‌ها پیشنهاد‌هایی مطرح و نهایی شود و به اطلاع نمایندگان مجلس برسد تا مسیر اصلاح قانون بودجه در این زمینه فراهم شود.
 
انتهای پیام/