تورم در کشور نگران‌کننده است

علیرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس شورای اسلامی پایگاه خبری – تحلیل سردبیر پرس اظهارداشت: یکی از برنامه‌های دشمن ایجاد عملیات روانی در بخش اقتصاد است، قطعا با تدبیر مناسب دولت باید این محاسبه غلط خنثی شود.  نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تورم در کشور را نگران‌کننده دانست و گفت: امیدوارم […]

علیرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس شورای اسلامی پایگاه خبری – تحلیل سردبیر پرس اظهارداشت: یکی از برنامه‌های دشمن ایجاد عملیات روانی در بخش اقتصاد است، قطعا با تدبیر مناسب دولت باید این محاسبه غلط خنثی شود. 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تورم در کشور را نگران‌کننده دانست و گفت: امیدوارم تیم اقتصادی دولت برنامه‌ریزی مناسبی در جهت ثبات اقتصادی و کاهش نگرانی مردم داشته باشند. 
وی یادآورشد: تورم بیش از حد در کشور سبب نگرانی مردم شده است، سوال این است چرا بنگاه‌های اقتصادی اقلام خود را احتکار کرده  و به بازار عرضه نمی‌کنند؟   
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از عملکرد دولت در زمینه تورم افزود: نمایندگان مجلس در صحن مجلس تذکر فراوانی به دولت دادند، اکنون مردم اعتمادی به بازار ندارند؛ نیاز است تا اعتماد مردم مجدد برگردانده شود. 
وی گفت: کشور در وضع بد اقتصادی به سر می‌برد و نیاز است دولت تمهیدات مناسبی را در این زمینه اتخاذ کند. 
شهبازی در ادامه گفتگو با اشاره به اینکه در اصل کشور را دلار آمریکایی اداه می‌کند، افزود: چرا مسئولان تدبیری برای این موضوع ندارند، چرا پای کار نمی‌آیند تا کمر تورم در کشور را بخشکانند، چرا دست دلالان فرصت طلب از اقتصاد کشور کوتاه نمی‌شود. 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم تیم اقتصادی دولت برنامه ریزی مناسبی در جهت ثبات اقتصادی و کاهش نگرانی مردم داشته باشند. 
او یادآور شد: همه این چرا‌ها جواب دارد، فقط یک چیزی می‌تواند جواب این چرا‌ها را روشن کند، تدبیر دولت است. کشور را با ان‌شاءالله و ماشاالله نمی‌توان اداره کرد. 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مقام معظم رهبری سال گذشته فرمودند در بخش رشد تولید و مهار تورم نتوانستیم نتیجه خوبی داشته باشیم و گلایه هم داشتند، امیدوارم در سال جدید بتوانیم در جهت تولید موفقیت‌های خوبی داشته تا تورم مهار شود. 
انتهای پیام//ح. ع