برای پاسداری از انقلاب به جبهه رفتم

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید «جمال قاسمی»، بیست و سوم بهمن ماه سال ۱۳۳۸، به دنیا آمد،  این شهید بزرگوار از سوی بسیج در جبهه حضور یافت، بیست و یکم بهمن ماه سال ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به دست و پا، شهید شد. متن وصیت‌نامه شهید جمال قاسمی: «آنچه را هم اکنون […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید «جمال قاسمی»، بیست و سوم بهمن ماه سال ۱۳۳۸، به دنیا آمد،  این شهید بزرگوار از سوی بسیج در جبهه حضور یافت، بیست و یکم بهمن ماه سال ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به دست و پا، شهید شد.
متن وصیت‌نامه شهید جمال قاسمی:
«آنچه را هم اکنون می‌نویسم، ‌امیدوارم روزی مورد استفاده قرار بگیرد؛ چون هیچگاه دوست نداشتم و ندارم به مرگ طبیعی از دنیا بروم و خدا می‌داند که هر بار اسم شهدا یا چهره نورانی آن‌ها را می‌بینم، احساس شرم می‌کنم.
من براساس رسالت و مسئولیتی که حس نمودم، در راه الله و برای پاسداری از انقلاب کبیر اسلامی که خون بهای هزاران شهید و مجروح است، به طور داوطلبانه به جبهه رفتم و به جنگ علیه کافران پرداختم. من گام نهادن در این مسیر خدایی را یک فریضه می‌دانم و در این راه، اگر دشمن را شکست دهیم پیروزیم و اگر به ظاهر شکست بخوریم و کُشته شویم باز هم پیروزیم.»
انتهای پیام/