اقتدار ایران؛ وحشتی ابدی بر دل صهیونیست‌ها

مجتبی رضاخواه در گفتگو با خبرنگار گروه پایگاه خبری – تحلیل سردبیر پرس، اظهارداشت: عکس العمل مدبرانه جمهوری اسلامی ایران دربرابر رژیم کودک کش اسرائیل از نظر فنی و نظامی بی بدیل بود؛ کشور‌های مختلفی سعی کردند تا موفقیت ایران را در حمله به مقرنظامی صهیونیست‌ها نادیده و ضعیف جلوه دهند، اما خوشبختانه ناکام ماندند.  […]

مجتبی رضاخواه در گفتگو با خبرنگار گروه پایگاه خبری – تحلیل سردبیر پرس، اظهارداشت: عکس العمل مدبرانه جمهوری اسلامی ایران دربرابر رژیم کودک کش اسرائیل از نظر فنی و نظامی بی بدیل بود؛ کشور‌های مختلفی سعی کردند تا موفقیت ایران را در حمله به مقرنظامی صهیونیست‌ها نادیده و ضعیف جلوه دهند، اما خوشبختانه ناکام ماندند. 
او یاداور شد: حمله سپاه از بعد نظامی در جهان بسیار بینظیر بود در این حمله؛ کشور‌های غربی به اقتدار نظامی ایران پی بردند؛ معتقدم این حمله از منظر سیاسی؛ باعث افزایش سرمایه اجتماعی و هم از نظر بین المللی باعث شور و امید در ملت‌های آزادیخواه در سراسر دنیا و هم در کشور‌های عربی بازتاب بسیاری داشته است. 
رضاخواه جو عمومی نسبت به حمله سپاه به مقر‌های نظامی اسرائیل را مثبت دانست و افزود: این حمله برای این رژیم خونخوار لازم بود، اقدامات جنون آمیز رژیم صهیونیستی برای هیچ یک از مردم دنیا قابل قبول نبود؛ به همین منظور حمله سپاه در کل دنیا تحسین برانگیز بوده است. 
نماینده مردم تهران در خانه ملت یادآور شد: اینکه ایران جرات موشک باران مقر‌های نظامی اسرائیل را داشته و توانست ضربه مهلکی به رژیم اشغالگر بزند نه تنها از دید ما بلکه از نظر دید دنیا قابل تقدیر است. 
وی ادامه داد: حمله به مقر‌های نظامی صهیونیست‌ها آورده‌های بسیاری از جمله امنیت و افزایش سرمایه‌های اجتماعی برای جمهوری اسلامی ایران داشت؛ چند روزی از حمله ایران به مقر نظامی صهیونیست‌ها می‌گذرد، همین که آنان حرکت اشتباهی نکردند یعنی مهر تایید بر ضعیف بودن و نابودی‌شان است؛ اگر این چنین نبود قطعا اسرائیل و کشور‌های همپیمان به ایران حمله می‌کردند. 
۲۱ اردیبهشت دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنانش از برگزاری دور دوم انتخابات در ۲۱ اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: عملیات وعده صادق تاثیر مثبت در انتخابات خواهد داشت و مشارکت مردم در دور دوم انتخابات را دو برابر خواهد کرد. 
وی ادامه داد: افرادی که در دور دوم انتخابات توسط مردم رای می‌آورند تنها یک هدف را باید دنبال کنند آن هم خدمت است. 
رضاخواه یاداور شد: اوج و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بر همه روشن است، از نظر قدرت دفاعی ایران اسلامی حرف اول را در خاورمیانه می‌زند. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: دشمنلان بدانند ایران در دفاع از عزت کشور مصمم است و هیچ قدرتی در برابر ما نمی‌تواند عرض اندام کند. 
رضاخواه ادامه داد: امروز از نظر دفاعی در جایگاه بالایی قرار داریم؛ اغلب کشور‌ها با شنیدن نام ایران عرض اندام شان می‌افتد. 
وی ادامه داد: افرادی که در دور دوم به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند بدانند که خانه ملت محل خدمت است و در این مسیر نباید موانعی برای خدمت صادقانه شان باشد. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: به قول فرمایش مقام معظم رهبری به قله‌ها نزدیک شدیم؛ امروز روز خسته شدن و نا امیدی نیست بلکه روز شوق و امید و حرکت است و مسئولان کشور باید با این روحیه حرکت کنند. 
وی حمله به مقر‌های نظامی اسرائیل را نشان از قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: پاسخ دندان شکن سبب شد تا رژیم اشغالگر را سر جای خود بنشانیم. 
رضاخواه یاداور شد: اکنون اقتدار ایران امروز؛ وحشتی بر دل صهیونیست‌ها انداخته است و دیگر جرات شیطنت ندارند؛ آنان بدانند اگر یکی بزنند چندتا می‌خورند.   
انتهای پیام//ح. ع