آغاز ثبت‌نام کتابفروشی‌ها برای حضور در نمایشگاه کتاب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛ ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در سامانه «بازار کتاب» برای حضور در بخش مجازی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز گذشته شنبه اول اردیبهشت آغاز شد. با توجه به در پیش بودن سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حضور کتابفروشی‌ها در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛ ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در سامانه «بازار کتاب» برای حضور در بخش مجازی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز گذشته شنبه اول اردیبهشت آغاز شد.
با توجه به در پیش بودن سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حضور کتابفروشی‌ها در بخش مجازی این نمایشگاه تنها از طریق عضویت در سامانه «بازار کتاب» فراهم است.
کتابفروشی‌هایی که عضو سامانه «بازار کتاب» نیستند می‌توانند از روز گذشته شنبه اول اردیبهشت تا پنجم اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام در این سامانه از طریق درگاه «بازار کتاب» به آدرس V.bazarketab.ir اقدام کنند تا پس از تأیید عضویت و شروع فعالیت در این سامانه بتوانند در بخش مجازی این دوره از نمایشگاه حضور پیدا کنند.
کتابفروشی‌هایی که قبلاً در این سامانه ثبت‌نام کرده و فعال هستند نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند، اما کتابفروشانی که ثبت‌نام ناقص دارند در مهلت ذکر شده برای تکمیل اطلاعات باید اقدام کنند.
انتهای پیام/