تنبیه رژیم صهیونیستی؛ مؤید حرکتی پرشتاب در تأمین منافع راهبردی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در پیامی، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه تبریک گفت. متن پیام فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است: برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار حسین […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در پیامی، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه تبریک گفت.
متن پیام فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:
برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سلام علیکم
سپاه پاسداران، پدیده‌ای منحصر به فرد و مولودِ مبارک ِ انقلابی بر خاسته از روح عزت‌طلبی، آزادگی و ستم ناپذیری مردم بصیر و دین‌مدار ایران سربلند اسلامی است. این شجره طیبه در سایه رهنمود‌های امامین انقلاب، ثمرات ارزشمند و غرورآفرینی در تقویت اقتدار ملی و بنیه دفاعی اسلام داشته است.
ارتقای روزافزون آمادگی در مقابله با دشمنان، به‌ویژه تنبیه رژیم سفاک و متجاوز صهیونیستی، پیشرفت‌های چشم‌گیر در خودباوری و خود اتکایی و روح خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران، مؤید حرکتی پرشتاب در تأمین منافع راهبردی و تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
خدای متعال را شاکریم که امروز با دوراندیشی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، این نهاد انقلابی، همراه و همدل و متحد با ارتش سرافراز، سدی محکم در برابر دشمنان و نقطه امید مردم شریف ایران و امت اسلامی هستند.
با تبریک دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه مقتدر و مردمی پاسداران انقلاب اسلامی به حضرتعالی و خانواده بزرگ آن جنود الهی، از خدای بزرگ علو درجات شهیدان راه عزت و اقتدار جنگ تحمیلی، دفاع از حریم اهل بیت علیهم‌السلام و جبهه مقاومت و توفیق روزافزون رزمندگان مخلص آن نهاد فداکار را تحت رهبری حکیمانه زعیم عالیقدر و فرمانده عزت‌آفرین کل قوا امام خامنه‌ای عزیز، خواستارم.
 
انتهای پیام/