پایگاه شرارت صهیونیست‌ها را با خاک یکسان کردیم 

عماد نجار در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهار داشت: حمله‌ای که به مقر نظامی رژیم کودک‌کش شد فقط و فقط در حد تنبیه بود.  وی یادآور شد: سوال خیلی از مردم این بود که چرا پاسخ کوبنده به اسرائیل داده نمی‌شود، چرا زمان پاسخ طولانی است، چرا بلافاصله پاسخ ندادیم؛ مشخص شد که […]

عماد نجار در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهار داشت: حمله‌ای که به مقر نظامی رژیم کودک‌کش شد فقط و فقط در حد تنبیه بود. 
وی یادآور شد: سوال خیلی از مردم این بود که چرا پاسخ کوبنده به اسرائیل داده نمی‌شود، چرا زمان پاسخ طولانی است، چرا بلافاصله پاسخ ندادیم؛ مشخص شد که این صبر استراتژیک به دلیل بررسی شرایط و فراهم کردن شرایطی برای وارد کردن ضربه سخت به رژیم صهیونیستی بود. 
کارشناس روابط بین‌الملل و مسائل سیاسی، گفت: بارش موشک‌ها و پهباد‌های سپاه پاسداران به سرزمین‌ها و مقر‌های نظامی رژیم  صهیونیستی نشان‌دهنده توان بالای جمهوری اسلامی، پوشش و اشراف بالا به سرزمین‌های اشغالی و همچنین اطاعت اوامر رهبری در سیستم جمهوری اسلامی بود
وی افزود: طبق دستور مقام معظم رهبری در حملات ایران به مقر‌های نظامی رژیم صهیونیستی هیچ یک از اماکن مسکونی هدف ایران نبود لذا فقط و فقط اماکن نظامی مورد هدف قرار گرفت.
نجار ادامه داد: محلی که کنسولگری ایران را مورد هدف قرار داده بود؛ هدف قرار دادیم؛ آن محل را با خاک یکسان کردیم و در صورت خطای مجدد از سوی رژیم صهیونیستی رحم نخواهیم کرد. 
کارشناس روابط بین الملل و مسائل سیاسی اظهارداشت: نه تنها محور مقاومت بلکه کشور‌هایی مانند یمن، لبنان، عراق و جمهوری اسلامی از سه جهت مقر رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار دادند؛ این حملات به وضوح برای کشور‌ها آشکار شد که اسرائیل توان حمله جمهوری اسلامی و محور مقاومت ندارد.   
کارشناس روابط بین‌الملل و مسائل سیاسی با اشاره به اینکه ماهیت خباثت بار رژیم صهیونیستی کاملاً در خاورمیانه روشن است، گفت: مقام معظم رهبری اعلام کردند که جنایت و تجاوزی که رژیم صهیونیستی به ایران داشتند قطعاً بی‌پاسخ نخواهد ماند. 
وی اظهارداشت: میزان حملات جمهوری اسلامی ایران و کشور‌های یاد شده به حدی بود که خشاب موشک‌های ضد آهنین خالی شد. 
نجار در پایان گفت: طبق فرامین الهی که در قرآن هم به آن پرداخته شده با ظالم باید جنگید؛ ما فرامین قرآن را  اطاعت کردیم، به ظالمی که به ما ظلم کرده بود؛ ضربه کوبنده زدیم. 
انتهای پیام//ح. ع