با انقلاب اسلامی؛ اسلام تولد جدیدی یافت 

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهارداشت: درست است که انقلاب اسلامی فراز و نشیب داشته، اما شکست و توقف نداشته است.   حاجی صادقی با اشاره به اینکه با انقلاب اسلامی؛ اسلام تولد جدیدی یافت، گفت: یکی از ویژگی‌هایی انقلاب احیای جبهه مقاومت بود. این جبهه به سمتی […]

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهارداشت: درست است که انقلاب اسلامی فراز و نشیب داشته، اما شکست و توقف نداشته است.  
حاجی صادقی با اشاره به اینکه با انقلاب اسلامی؛ اسلام تولد جدیدی یافت، گفت: یکی از ویژگی‌هایی انقلاب احیای جبهه مقاومت بود. این جبهه به سمتی می‌رود تا کمر غده سرطانی یعنی رژیم جعلی صهیونیستی و کشور‌های همپیمان شکسته شود.  
او یادآور شد: اقدامات شهدایی، چون حاج قاسم سلیمانی و همراهان تنور جبهه مقاومت را داغ‌تر و آماده‌تر کردند به حدی که این اقدامات دشمنان را به سمت نابودی پیش می‌برد.  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حماس پیروزی بسیار بزرگی مقابل رژیم صهیونیستی داشته است چرا که گروهی که در تونل‌های زیرزمینی بودند توانستند به ارتشی که خود را شکست‌ناپذیر می‌خواند حمله کنند.  
حاجی‌ صادقی با بیان اینکه طبق فرموده مقام معظم رهبری رژیم صهیونیستی شکستی ترمیم‌ناپذیر خورده است، افزود: باید بدانیم حیثیت استکبار در افکار عمومی با خون زنان و کودکان غزه خرد شده که در نو خود پیروزی بزرگتری بوده است.  
انتهای پیام//ح. ع