پدر و مادرم در شهادتم گریه نکنید

به گزارش «سردبیر پرس»؛ شهید «سیف‌الله خدادادبیگی»، پنجم بهمن ماه سال ۱۳۴۴،  به دنیا آمد این شهید بزرگوار به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت، بیستم اسفندماه سال ۱۳۶۴، در کوشک بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید و مزار مطهرش در گلزار شهدای زادگاهش واقع است. متن وصیت‌نامه شهید سیف‌الله خدادادبیگی: پدر و […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ شهید «سیف‌الله خدادادبیگی»، پنجم بهمن ماه سال ۱۳۴۴،  به دنیا آمد این شهید بزرگوار به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت، بیستم اسفندماه سال ۱۳۶۴، در کوشک بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید و مزار مطهرش در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.
متن وصیت‌نامه شهید سیف‌الله خدادادبیگی:
پدر و مادر گرامى! روى سخنم با شماست؛ با شمایى که بیست سال مرا در دامان پُر مهر خود پروراندید، ولى باید این را به خاطر داشته باشید که من متعلق به خدا هستم و از شما تقاضا دارم که اگر من در راه خدا شهید شدم، در شهادتم گریه نکنید؛ چون دیر یا زود همگى رفتنى هستیم و حال این رفتن در راه خدا باشد، چه خوش است.
در پایان از شما مى‌خواهم که سلام مرا به تک تک دوستان و آشنایان رسانده، بگویید که من تا آخرین قطره خونم و تا زمانى که دشمن تجاوزگر را به جاى خود بنشانم، از پاى نمى‌نشینم و آخرین وصیتم این است که امام را تنها نگذارید! 
انتهای پیام/