رژیم صهیونیستی توان مقابله با ایران را ندارد 

سید کریم حسینی در گفتگو با خبرنگار  «سردبیر پرس» اظهار داشت: خوشبختانه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه تثبیت و از نظر تسلیحات و شجاعت زبانزد دشمنان است.  او یادآور شد: اکنون که تسلیحات و قدرت بازدارنده ایران در منطقه به نمایش گذاشته شده، لرزه بر اندام رژیم‌های استکباری انداخته است؛ ایران اسلامی امروز […]

سید کریم حسینی در گفتگو با خبرنگار  «سردبیر پرس» اظهار داشت: خوشبختانه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه تثبیت و از نظر تسلیحات و شجاعت زبانزد دشمنان است. 
او یادآور شد: اکنون که تسلیحات و قدرت بازدارنده ایران در منطقه به نمایش گذاشته شده، لرزه بر اندام رژیم‌های استکباری انداخته است؛ ایران اسلامی امروز به‌عنوان قدرت اول منطقه اجازه قدرت‌نمایی به هیچ کشوری را نمی‌دهد.   
حسینی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه لانه پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی در برابر قدرت ایران آسیب‌پذیر است، گفت: امروز برای همه دنیا ثابت شده است که ایران حق مسلم دارد در واکنش به جنایت رژیم صهیونیستی در کنسولگری ایران در سوریه، برخورد لازم را داشته باشد و هم تنبیهی که مقام معظم رهبری از آن نام بردند برای اسرائیل باید رخ دهد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه آغاز کننده جنگ نخواهد بود لذا پاسخی را هم که در برابر رژیم جعلی می‌دهیم به نمایش گذاشتن توان نظام جمهوری ایران است. 
حسینی یادآور شد: اگر رژیم صهیونیستی جسارت‌های خودش را ادامه دهد، یقیناً سند نابودیش را امضا کرده است. 
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رژیم غاصب صهیونیستی هم آسیب‌پذیر و هم مقابل جبهه مقاومت ضعیف‌تر شده است، گفت: با توجه به بی‌آبرویی رژیم اشغالگر صهیونیستی و هم‌پیمانانش یعنی آمریکا و انگلیس؛ محوشان نزدیک است. 
 
انتهای پیام//ح. ع