شهیده فائزه رحیمی جوانی با اندیشه‌های ناب انقلاب اسلامی بود

در این دیدار تابلو نقاشی اثر خانم فاطمه الله داد که منقش به تصویر شهیده رحیمی بود به خانواده ایشان اهدا شد. شهیده فائزه رحیمی، تنها شهید حادثه تروریستی کرمان از استان تهران و از هنرجویان مدرسه نویسندگی حوزه هنری بود که در مسیر روایت بزم شهادت سردار دل‌ها آسمانی شد. در ابتدای دیدار مورد […]

در این دیدار تابلو نقاشی اثر خانم فاطمه الله داد که منقش به تصویر شهیده رحیمی بود به خانواده ایشان اهدا شد. شهیده فائزه رحیمی، تنها شهید حادثه تروریستی کرمان از استان تهران و از هنرجویان مدرسه نویسندگی حوزه هنری بود که در مسیر روایت بزم شهادت سردار دل‌ها آسمانی شد.
در ابتدای دیدار مورد اشاره محسن رحیمی رئیس حوزه هنری استان تهران گفت: شهیده رحیمی معلمی دلسوز، هنرمند و جوانی با اندیشه‌های ناب انقلاب اسلامی بود. ویژه برنامه «محفل خاطره» این شهیده را بهمن ماه سال گذشته با حضور مادر و دوستانش در شهر قدس برگزار کردیم که با استقبال بسیار خوب نسل جوان مواجه شد.

وی افزود: شهیده فائزه رحیمی از هنرجویان دوره‌های آموزش حوزه هنری بود و وظیفه خود می‌دانیم که ویژگی‌های بارز این شهیده هنرمند را در قالب تولیدات هنری به دانش‌آموزان و نسل جوان معرفی کنیم.
پدر این شهیده در ادامه این دیدار گفت: رعایت عفاف و حجاب یکی از ویژگی بارز فائزه بود. ایشان با حفظ حجاب به دنبال تبلیغ این امر در محیط‌های پیرامونی و تاثیر برای هم نسل‌های خود بود. علاقه روایت‌نویسی فائزه از خصوصیات و توانایی بارز او به حساب می‌آمد.
 
انتهای پیام/