دبیر بیستمین جشن مدیران تولید سینما منصوب شد

به گزارش «سردبیر پرس»؛ کامران حجازی با اشاره به جشن مدیران تولید سینما گفت: بر اساس تصمیم هیات مدیره انجمن، علی قائم مقامی تهیه‌کننده و از مدیران تولید باتجربه سینما، به‌عنوان دبیر بیستمین جشن مدیران تولید سینما منصوب شد. وی افزود: در این رویداد سینمایی، علاوه بر ارج نهادن به پیشکسوتان این حرفه، از مدیران […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ کامران حجازی با اشاره به جشن مدیران تولید سینما گفت: بر اساس تصمیم هیات مدیره انجمن، علی قائم مقامی تهیه‌کننده و از مدیران تولید باتجربه سینما، به‌عنوان دبیر بیستمین جشن مدیران تولید سینما منصوب شد.
وی افزود: در این رویداد سینمایی، علاوه بر ارج نهادن به پیشکسوتان این حرفه، از مدیران تولید فعال قدردانی می‌شود و فیلم‌های سینمایی نیز از این منظر مورد بررسی قرار خواهد گرفت. جشن مدیران تولید از مهم‌ترین رویداد‌های صنفی است که در دوره‌های گذشته با حضور پرشمار سینماگران و هنرمندان برگزار شده است.
در سوابق حرفه‌ای قائم مقامی، تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی همچون «بهشت تبهکاران»، «پرونده باز است»، «سیاه باز»، «گل به خودی»، «تیغ و ترمه»، «جشن دلتنگی»، «کفشهایم کو» و مدیرتولید فیلم‌های «رستاخیز»، «چ»، «کلاه قرمزی و بچه ننه»، «به رنگ ارغوان»، «نسل سوخته»، «شب یلدا»، «متولد ماه مهر»، «دارا و ندار» و… به چشم می‌خورد.
 
انتهای پیام/
منبع: مهر