خطِ سرخ شهادت را برمی‌گزینم

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید پاسدار «محمدرضا دهقان‌نژاد» سوم اردیبهشت ۱۳۴۱،به دنیا آمد تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. شانزدهم بهمن ۱۳۶۰، در مهاباد هنگام درگیری با گروه‌های ضدانقلاب به شهادت رسید. پیکر وی را در بهشت‌شهدای شهرستان خوی به خاک سپردند. متن وصیت‌نامه شهید پاسدار «محمدرضا دهقان‌نژاد» […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛  شهید پاسدار «محمدرضا دهقان‌نژاد» سوم اردیبهشت ۱۳۴۱،به دنیا آمد تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. شانزدهم بهمن ۱۳۶۰، در مهاباد هنگام درگیری با گروه‌های ضدانقلاب به شهادت رسید. پیکر وی را در بهشت‌شهدای شهرستان خوی به خاک سپردند.
متن وصیت‌نامه شهید پاسدار «محمدرضا دهقان‌نژاد»
بسم الله الرحمن الرحیم
درود و سلام بر پیشگاه ولى عصر امام زمان(عج) و به نایب برحقش امام خمینى(ره) و با درود به خانواده شهدا. بله، از میان آن همه بحران‌ها و از میان بى‌شمار خط‌ها خط سرخ شهادت را برمى گزینم و سرلوحه برنامه‌هایم اطاعت از امام و حفظ دستاوردهاى انقلاب و اطاعت از ولایت فقیه را قرار مى‌دهم. بله، از آن روزى که به سپاه آمدم به کلاس شهادت هم ثبت‌نام کردم و استادم: استاد نظامی‌ام؛ دکتر چمران و استاد ایدئولوژی‌ام؛ استاد مطهرى، استاد سیاسى‌ام؛ دکتر بهشتى بود. بله، وقتى که در حال اعزام به جبهه هستم یک احساس بیشتر ندارم و آن شهادت است. نمى‌دانم لیاقت آن را دارم یا نه؟ و باید بگویم که هدفم شهادت نیست هدفم پیروزى است و احتمال زیادى است که شهادت نصیبم بشود و از همه شما مى‌خواهم که دعا کنید شهادت واقعى نصیبم بشود. 
انتهای پیام/