برگزاری جلسه بررسی پروژه‌های نیمه‌تمام ریلی

به گزارش سردبیر پرس؛ جلسه بررسی پروژه‌های نیمه تمام ریلی، با حضور، معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری، نمایندگانی از وزارت راه و شهرسازی، قرارگاه خاتم الانبیا(ص)، راه‌آهن و سازمان برنامه و بودجه در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. در این جلسه در خصوص سرعت‌بخشی به پروژه‌های نیمه‌تمام ریلی مانند پروژه ریلی رشت- […]

به گزارش سردبیر پرس؛ جلسه بررسی پروژه‌های نیمه تمام ریلی، با حضور، معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری، نمایندگانی از وزارت راه و شهرسازی، قرارگاه خاتم الانبیا(ص)، راه‌آهن و سازمان برنامه و بودجه در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
در این جلسه در خصوص سرعت‌بخشی به پروژه‌های نیمه‌تمام ریلی مانند پروژه ریلی رشت- آستارا و همچنین پروژه برقی‌سازی راه‌آهن اینچه برون و گرمسار به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.
منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: سرعت‌بخشی به انجام پروژه‌های نیمه‌تمام برای دولت و شخص رئیس‌ جمهور اهمیت زیادی دارد. موضوعاتی همچون پروژه ریلی رشت-آستارا و اینچه برون و گرمسار یکی از مطالبات آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور کشور است و باید هر چه زودتر تعیین تکلیف نهایی شود.
وی افزود: طی برگزاری دو جلسه، باید زمان نهایی اجرایی شدن این دو پروژه، موانع پیش روی آنها، پیشنهادات برای سرعت‌بخشی به پروژه، تعیین تکلیف محل اعتبار و… به رئیس جمهور گزارش داده شود تا در خصوص آن تصمیم نهایی اتخاذ شود.
انتهای پیام/