بازارچه دستفروشان تهرانسر، توسعه می‌یابد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ در این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل و صنایع شهر، مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، شهردار منطقه ۲۱، معاون خدمات شهری و محیط زیست، روسای ادارات بازرسی و حراست، پلیس راهور و اجرائیات برگزار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ در این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل و صنایع شهر، مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، شهردار منطقه ۲۱، معاون خدمات شهری و محیط زیست، روسای ادارات بازرسی و حراست، پلیس راهور و اجرائیات برگزار شد؛ به لزوم گسترش بازاچه تهرانسر با بررسی مشکلات، آسیب‌شناسی و برنامه‌‎ریزی دقیق رسیدگی شد.
محمدرضا پوریافر شهردار منطقه ۲۱ با بیان مطلب فوق گفت: رفع سدمعبر در پیاده‌رو، رفع مشکل ترددی و گره گشایی ترافیکی و ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان و کسبه و رونق اقتصاد دستفروشان در محل بازارچه از اهداف برپایی این بازارچه است.
وی در ادامه گفت: این معضل در همه جای تهران وجود دارد و بحث دستفروشان و جمع‌آوری آن‌ها و رفع سد معبر، کار بسیار راحتی نیست و باید طبق ساز و کار دقیق و درست پیش رفت.
سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل و صنایع شهر ضمن تشکر از اجرای این طرح در منطقه ۲۱ گفت: امروزه به یک خردی رسیده اید که می‌توان کار را بطور کاملتری انجام دهید. شهرداری باید با حضور مستمر خود پای کار و با نظارت دقیق در حفظ و نگهداشت و توسعه این بازارچه تلاش کند.
مسعود رنجبریان مدیر عامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران در ادامه این جلسه بیان کرد: باید درخصوص دستفروشان و توسعه و نگهداشت بازارچه، منطقه در محور اصلی کار قرار گیرد و با آسیب شناسی این طرح، توان خود را در توسعه و نگهداشت این بازارچه با کمک نیروی یگان ادامه دهد.
انتهای پیام/