ایران سیلی محکم به رژیم غاصب صهیونیستی زد

سردارحسین اشتری در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» گفت: همانطور که همه دنیا دیدند و شنیدند موشک‌های ایرانی بدون خطا از سد سامانه‌های پدافندی رژیم اشغالگر عبور و با موفقیت به اهداف خود اصابت کرد.  وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه کار رژیم صهیونیستی دیگر تمام است و دیگر قادر به قلدری […]

سردارحسین اشتری در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» گفت: همانطور که همه دنیا دیدند و شنیدند موشک‌های ایرانی بدون خطا از سد سامانه‌های پدافندی رژیم اشغالگر عبور و با موفقیت به اهداف خود اصابت کرد. 
وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه کار رژیم صهیونیستی دیگر تمام است و دیگر قادر به قلدری نخواهد بود، افزود: وحشیگری‌های ۷۵ ساله اسرائیل بر همه عیان بود؛ هر غلطی که خواستند انجام دادند، اما امروز می‌بینیم که چطور توانستیم پایگاه‌های آنان را مورد هدف قرار دهیم. 
مشاورعالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور امنیتی_انتظامی خطاب به اسرائیل گفت: لحظات پایانی عمر خود را می‌گذرانید؛ دیگر جایگاهی در هیچ منطقه‌ای ندارید. 
سردار اشتری ادامه داد: این حمله قدم نخست جمهوری اسلامی ایران بود؛ رژیم اشغالگر اسرائیل مطمئن باشد که دیگر هیچ راه فراری ندارد؛ بداند تا نابودیش فاصله‌ای نیست. 
مشاورعالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور امنیتی_انتظامی سیلی محکم جمهوری اسلامی ایران را گام نخست به رژیم غاصب کودک‌کش صهیونیستی دانست و گفت: در صورت هر حرکتِ اشتباه، ضربه سخت‌تری خواهیم زد. 
سردار اشتری یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران با هشدار نسبت به هرگونه تحریک نظامی بیشتر توسط رژیم غاصب صهیونیستی، بر تعهد تزلزل‌ناپذیر خود برای دفاع و پاسخ شدید و مطابق قوانین بین‌الملل در برابر هرگونه تهدید یا تجاوز علیه مردم، امنیت ملی، منافع ملی، حاکمیت و تمامیت ارضی خود تاکید می‌کند. 
مشاورعالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور امنیتی_انتظامی در پایان گفت: تنبیه سخت‌تری در انتظار رژیم غاصی صهیونیستی است. 
انتهای پیام//حسین عبداللهی